Wpis z mikrobloga

@promyczek_94: Wiesz, że te wszystkie szampony, odżywki i inne reklamowane dziadostwa to tylko i wyłącznie marketingowe bzdury.
Żeby znaleźć między tym wszystkim środek, który faktycznie coś robi to potrzeba eksperta i prawdopodobnie nie znajdziesz go w zwykłym sklepie, tylko trzeba szukać w aptece, albo w sklepie specjalistycznym.
  • Odpowiedz
@promyczek_94: Wiesz, że te wszystkie szampony, odżywki i inne reklamowane dziadostwa to tylko i wyłącznie marketingowe bzdury.
Żeby znaleźć między tym wszystkim środek, który faktycznie coś robi to potrzeba eksperta i prawdopodobnie nie znajdziesz go w zwykłym sklepie, tylko trzeba szukać w aptece, albo w sklepie specjalistycznym.
  • Odpowiedz
@Qwertylion: wiem. interesuje się tym dość mocno. czytam składy, kupuje dużo przez internet, ciągle się dokształcam. uczę się równowagi PEH, olejuje, unikam szkodliwek chemii. wszystko pod kontrolą. w aptece też czasem coś kupię ale tam głównie są leki na daną przypadłość a nie do pielęgnacji.
  • Odpowiedz
@promyczek_94 Wiesz, miałem kiedyś koleżankę, która miała wspaniałe włosy, takie naprawdę 10/10. Gdy ją spytałem, jak o nie dba, odpowiedziała ze zdziwieniem "no, szmaponem myję, takim z biedronki".
  • Odpowiedz