Wpis z mikrobloga

@Heady1991: ja się nie mieszcze w całej meblosciance. mam jeszcze dużo rzeczy w rogach pokoju leżące na ziemi czy w kartonach XD z czego 2 pełne koszyki kosmetyków i cały jeden bok wanny (prawie wszystko do wlosow). buty nie mieszczą mi się w szafie i muszę korzystać z szafki na przedpokoju.
przy przeprowadzce do nowego pokoju będę musiała dokupić ze dwa meble, z czego jedna bibliotekczke 2m wysokości na książki.
a
  • Odpowiedz
@promyczek_94 ja #!$%@?... Ja mam szampon, żel pod prysznic, dezodorant, wodę toaletową, żel do golenia, krem po goleniu, maszynka, jakaś tak Szczota i trochę ciuchów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@miumau wynajalem mieszkanie, umeblowane, zeby nie kupowac #!$%@?. Kupilem tylko telewizor (najtanszy jaki byl 32 cale z netflixem), stolik kawowy za 80zl i lozko dla dziecka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@miumau: moim marzeniem jest móc spakować cały swój dobytek w jeden duży plecak. Już kiedyś udało mi się to osiągnąć, ale znów mam za dużo gratów. :/
  • Odpowiedz
@miumau mężczyzni? Mówimy o tej samej płci, która dominuje w kupowaniu jakichś skórek na przedmioty wirtualne? Nie mam do nich nic, szczególnie szacunku.
  • Odpowiedz
@piupiulaserem: nie wiem czy wziąłeś to z jakiegoś filmu czy skąd ja to wzięłam, ale mam to samo, przy czym u mnie miała to być jedną duża walizka. Ale to przybory kuchenne zajmują połowę, więc myślę że można odliczyć rzeczy codziennego użytku które będą w każdym mieszkaniu które wynajmiesz. Niemniej do celu mi trochę brakuje, ale już jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MPXD: z przyborów kuchennych mam talerz, wideleco-łyżeczke, nóż, patelnię i mały garnek z odpinaną rączka. Nie zajmuje to dużo miejsca, szczególnie, że do garnka idealnie mieści się bielizna i skarpetki. Do tego rozkładany śpiwór montowany rzemykami na górze plecaka, który po rozpięciu (w sensie śpiwór) robi za kołdrę.

Największy problem stanowi garnitur, którego nie mogę upychać aby się nie zniszczył.
  • Odpowiedz