Wpis z mikrobloga

@Xvenowski: Tak. Choćby Lukas Nosek, bardzo zdolny programista, inwestor, współtwórca PayPala z majątkiem wartym jakieś 2-4 miliardy dolarów. Prywatnie Łukasz z jakiejś wiochy na Podkarpaciu.


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Warto dodać, że po tym jak sprzedali PayPala był jednym z pierwszych, który zainwestował w SpaceX i do dzisiaj siedzi tam w zarządzie.
@PomidorovaLova: zapytaj się tak samo o Nicolę Teslę, Benjamin Franklina, Michaela Faradaya (akurat wstałem tutaj fizyków, ale możesz użyć nazwisk z dowolnej innej kategorii) i efekt będzie taki sam. Popularność to nie jest wcale to samo do sukces, a że niestety w ostatnich czasach jest moda na promocję głupoty, to i promują piłkę nożną (a to przecież sport dla plebsu). Stąd też znajomość nazwisk piłkarzy (a przecież to są najczęściej skrajni
@PomidorovaLova: co ty w ogóle #!$%@?? xD

Jak się skończyły jakiejkolwiek argumenty a ktoś obraża twojego idola (olaboga lewego obrażajo) to już się zaczynają wycieczki osobiste?

I skąd w ogóle w twojej puszce kostnej zwanej czaszką się narodził pomysł, że uważam, że każdy wykopek ma być sławny?
niestety w ostatnich czasach jest moda na promocję głupoty, to i promują piłkę nożną (a to przecież sport dla plebsu). Stąd też znajomość nazwisk piłkarzy (a przecież to są najczęściej skrajni debile - co widać po wywiadach jakich udzielają na żywo)


@damw nie, ty wcale nikogo nie obrażasz xD
@damw nie, ty wcale nikogo nie obrażasz xD


@PomidorovaLova: no ale gdzie tutaj napisałem nieprawdę? Piłką nożną interesują się najczęściej ludzie najmniej wykształceni, elity (intelektualne) wybierają inną rozrywkę i bardziej prestiżowe sporty.
Czy może chodzi ci o to, że napisałem, że piłkarze to debile? Bo akurat większość jest, i mają problemy nawet ze zbudowaniem zdania złożonego. Jak wywiad nie jest na żywo, to jeszcze przechodzi korektę i to się nie rzuca