Wpis z mikrobloga

  • 194
Cześć wszystkim miałem dzisiaj nie pisać tego posta ze względu na mocny atak depresji ale postanowiłem sie zmusić (małe kroki). Chciałem sie z wami podzielić planem na wyjście z depresji i przegrywu który zamierzam wykonać.

A więc jak wiecie pracuje i 10 wrzesnia dostaje wypłate. Pierwsze co musze zakupić to okulary bo jestem ślepy 20 lv here matka nie kupiła mi okularów.

Następną rzeczą którą zrobie to zakupie ubrania oryginalne na które lecą płodne julki mam już pare na oku jak ktoś będzie chciał wiedzieć jakie to moge podać w komentarzu.

Następną rzeczą będzie pójście na siłownie, mam już wybrane białko i siłownie do której będę chodził. Musze też zmasować.

Ostatnią rzeczą będzie zmiana pracy na prace bardziej z ludźmi.

Jeżeli chcecie obserwować moją przemiane zapraszam do subskrybcji.
CELEM tego doświadczenia jest wygranie życia chodź ten jeden pierdo*ony raz.

Odrazu pisze jeżeli sie nie uda to domyślcie sie co sie stanie ze mną. To wszystko zrobie po 10 września więc przemiana na dniach, co do siłowni wrzuce zdjecie przed i po ;) Czuje sie dzisiaj bardzo źle do tego na 6 jutro do pracy ale tylko do soboty więc jakoś dam rade. Uprzedzając pytania, mieszkam w 3mieście. Licze na wasze wsparcie bo bardzo ze mną źle, nie biore leków ani nie chodze do psychologa. Nie tylko różowe mają problemy ja ledwo co żyje.

Ostatni raz próbuje. #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #mirkokoksy #silownia #depresja #niebieskiepaski ##!$%@? ##!$%@? #pracbaza
Sebtaa - Cześć wszystkim miałem dzisiaj nie pisać tego posta ze względu na mocny atak...

źródło: comment_VLmJa5q0MGXozP9JnPPcbySaowj3DGNF.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Sebtaa: no spoko, powoli, małymi krokami, tak najlepiej, na razie odpuść sobie wyrywanie lasek, a pracuj nad sobą i dla siebie.
Do tej twojej listy dodałbym jednak terapeutę, bo dobrze poukładana głowa, to jest ważny temat, tak to sam sobie będziesz kopał dołki pod sobą.
Trzym się miras i nie daj się.
  • Odpowiedz
@Sebtaa Jak chce porady co do siłowni to wal do mnie. Jako przegryw który nie dawno zaczął ćwiczyć dam ci porady aby się nie speszyć na siłowni wśród tych wszystkich koksów.
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa Z drugiej strony jak wydasz pieniądze to będzie ci żal, że nie będziesz chodził. Więc ja tak zrobiłem. Kupiłem suplementy, karnet i teraz mi szkoda więc chodzę regularnie. No staram się chodzić regularnie.
  • Odpowiedz
@Sebtaa: Tej, jak Cię na okulary nie stać to Ty nie myśl o podrywaniu kobiet. I nie chodzi mi o materializm że kasa hajsy itd.. ale Ty najpierw siebie musisz ogarnąć chłopie. Stań na nogi, ustabilizuj się troszeczkę i dopiero.
  • Odpowiedz
@Sebtaa: No dobrze, ale nawet dobra sylwetka, stała robota, niezłe ciuchy czy niesamowity rozwój na polu interakcji z ludźmi w zasadzie niczego nie zmieni. Tu nie chodzi o okładkę, a o Ciebie.
  • Odpowiedz
@Sebtaa Za pieniądze zarobione się ubiorę i zdobędę
Serce pięknej kobiety, jeszcze wszystko się odmieni
A na razie w urojeniach pogrążeni, środek bagna
To codzienna rzeczywistość polskiego nastolatka


Ryszard wszystko przewidział, prorok przegrywu. Tak czy siak, powodzenia.
I gdzie pracujesz?
Jerry664 - @Sebtaa Za pieniądze zarobione się ubiorę i zdobędę
Serce pięknej kobiety,...
  • Odpowiedz
@Sebtaa: powodzenia! to bardzo ambitny plan, ale szczerze mówiąc, ja zaczęłabym "od wewnątrz". jeśli jest z Tobą tak źle, to może nawet zainwestuj w wizytę u dobrego psychologa/psychiatry prywatnie, na NFZ są koszmarne kolejki niestety... a potem ciuszki
  • Odpowiedz
@Sebtaa: co do ubierania się - zainwestuj w dobre buty, w resztę ubierz się w dobrze dobrane rzeczy w lumpeksie. Klasyczne chionosy, białe i niebieskie chinosy. Naprawdę, to dużo zmieni. Nie kombinuj z tmyi orginalnymi - bo to kwestia gustu, możesz wydać kilka tysięcy a i tak będziesz wyglądać jak pajac. Zobacz blog mr wintage. Ubierajac sie schludnie i klasycznie (a wbrew pozorom jest to latwiejsze w lumpeksie, bo masz
  • Odpowiedz