Wpis z mikrobloga

  • 194
Cześć wszystkim miałem dzisiaj nie pisać tego posta ze względu na mocny atak depresji ale postanowiłem sie zmusić (małe kroki). Chciałem sie z wami podzielić planem na wyjście z depresji i przegrywu który zamierzam wykonać.

A więc jak wiecie pracuje i 10 wrzesnia dostaje wypłate. Pierwsze co musze zakupić to okulary bo jestem ślepy 20 lv here matka nie kupiła mi okularów.

Następną rzeczą którą zrobie to zakupie ubrania oryginalne na które lecą płodne julki mam już pare na oku jak ktoś będzie chciał wiedzieć jakie to moge podać w komentarzu.

Następną rzeczą będzie pójście na siłownie, mam już wybrane białko i siłownie do której będę chodził. Musze też zmasować.

Ostatnią rzeczą będzie zmiana pracy na prace bardziej z ludźmi.

Jeżeli chcecie obserwować moją przemiane zapraszam do subskrybcji.
CELEM tego doświadczenia jest wygranie życia chodź ten jeden pierdo*ony raz.

Odrazu pisze jeżeli sie nie uda to domyślcie sie co sie stanie ze mną. To wszystko zrobie po 10 września więc przemiana na dniach, co do siłowni wrzuce zdjecie przed i po ;) Czuje sie dzisiaj bardzo źle do tego na 6 jutro do pracy ale tylko do soboty więc jakoś dam rade. Uprzedzając pytania, mieszkam w 3mieście. Licze na wasze wsparcie bo bardzo ze mną źle, nie biore leków ani nie chodze do psychologa. Nie tylko różowe mają problemy ja ledwo co żyje.

Ostatni raz próbuje. #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #mirkokoksy #silownia #depresja #niebieskiepaski ##!$%@? ##!$%@? #pracbaza
Sebtaa - Cześć wszystkim miałem dzisiaj nie pisać tego posta ze względu na mocny atak...

źródło: comment_VLmJa5q0MGXozP9JnPPcbySaowj3DGNF.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Sebtaa mordeczko lepiej kup rzeczy basic, bez nadruków, najtańsze a wyglądają najlepiej jak dobrze dobrane rozmiarem i kolorem. Zaufaj klatce - czarne, białe i szare v-necki
  • Odpowiedz
Krótkie terminy i naprawdę mega profesjonalna pomoc mają w Wolu - niech Cię to nie zmyli, nie tylko uzależnionych tam leczą ale również ludzi z ciężkimi problemami jeśli jest to spowodowane rodzina.
  • Odpowiedz
@Sebtaa: pamiętaj że zmiany trwają nic się nie zmieni jak za.dotkneiciem magicznej różdżki. Na wszystko musi przyjść czas. Siłownia w najlepszym wypadku to kilka lub kilkanaście miesięcy ćwiczeń żeby zobaczyć pierwsze efekty. Nie zrażaj się, trwaj w swoich postanowieniach.

A i najważniejsze. #!$%@? z tagu przegryw bo te miernoty co się uzalaja nad sobą pociągną cię tylko w dół. Oni są wszyscy toksyczni. Nie lubią jak innym się udaje. To nie
  • Odpowiedz
@Sebtaa W #!$%@? szanuję ludzi, którzy próbują wydostać się z szamba, trzymam kciuki miras, zwłaszcza że na początku będzie ci ciężko, ale nie poddawaj się, zwłaszcza że sam widzisz, że trochę ludzi tutaj liczy na ciebie.

I jeszcze dam ci kilka "normickich" rad z własnego doświadczenia: #!$%@? na leczenie, na NFZ się trochę czeka, więc warto zapisać się jak najszybciej, znalezienie sobie nowego hobby serio pomaga się wyciszyć, no i to jest
  • Odpowiedz
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: Nie wiem czy wiesz ale psychiatra przepisuje tylko leki i prawdopodobnie skieruje pacjenta do psychologa bo to on przerabia z tobą twoje traumy i zmienia twoje myślenie. Najpierw o tym poczytaj, później komentuj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kolusik: nie wiem czy wiesz ale korzystam z usług psychiatry od kilkunastu miesięcy w związku z depresją i paru innymi schorzeniami i prawdopodobne nie dostałem żadnego skierowania do żadnego psychologa bo równie dobrze mógłbym iść porozmawiać o swoich problemach z menelem spod żabki. Częścią leczenia, która polecają psychiatrzy jest praca z psychpterapeuta - nie psychologiem, najpierw o tym poczytaj a później komentuj :)
  • Odpowiedz
Okulary rozumiem, siłownię rozumiem, zmianę pracy rozumiem.
Ale kur** pakowanie się w drogie ciuchy żeby zaimponować jakiejś tępej ci*ie? Tego nie rób. Po prostu zacznij ubierać się po ludzku i schludnie.
  • Odpowiedz
@Sebtaa Co do siłki to pamietaj ze im gorszy masz dzien i im bardziej ci sie danego dnia nie chce to tym wieksza satysfakcja bedzie po zmuszeniu sie. Co innego isc w swietny dzien a co innego gdy deprecha uderza. A i nie wierz w te brednie ze pokochasz silke, po prostu trzeba #!$%@? i tyle. Dla mnie kazdy trening to kazdorazowa walka ze soba, bardzo rzadko zaczynam cwiczyc z przyjemnoscia. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Sebtaa zamiast siłowni może zapisz się na jakieś zajęcia które są prowadzone przez instruktora, np raz w tygodniu? Siłka (dla mnie) jest nudna, nie motywuje, dookoła pełno Karyn i Sebixów.
Jak zapisujesz się na zajęcia, to nie ma że "może jutro pójdę, dzisiaj mi się nie chce", zajęcia są dzisiaj więc idziesz dzisiaj, następna szansa będzie za tydzień. Do tego co tydzień zbiera się grupa tych samych ludzi, albo chociaż podobny skład.
  • Odpowiedz