Wpis z mikrobloga

  • 194
Cześć wszystkim miałem dzisiaj nie pisać tego posta ze względu na mocny atak depresji ale postanowiłem sie zmusić (małe kroki). Chciałem sie z wami podzielić planem na wyjście z depresji i przegrywu który zamierzam wykonać.

A więc jak wiecie pracuje i 10 wrzesnia dostaje wypłate. Pierwsze co musze zakupić to okulary bo jestem ślepy 20 lv here matka nie kupiła mi okularów.

Następną rzeczą którą zrobie to zakupie ubrania oryginalne na które lecą płodne julki mam już pare na oku jak ktoś będzie chciał wiedzieć jakie to moge podać w komentarzu.

Następną rzeczą będzie pójście na siłownie, mam już wybrane białko i siłownie do której będę chodził. Musze też zmasować.

Ostatnią rzeczą będzie zmiana pracy na prace bardziej z ludźmi.

Jeżeli chcecie obserwować moją przemiane zapraszam do subskrybcji.
CELEM tego doświadczenia jest wygranie życia chodź ten jeden pierdo*ony raz.

Odrazu pisze jeżeli sie nie uda to domyślcie sie co sie stanie ze mną. To wszystko zrobie po 10 września więc przemiana na dniach, co do siłowni wrzuce zdjecie przed i po ;) Czuje sie dzisiaj bardzo źle do tego na 6 jutro do pracy ale tylko do soboty więc jakoś dam rade. Uprzedzając pytania, mieszkam w 3mieście. Licze na wasze wsparcie bo bardzo ze mną źle, nie biore leków ani nie chodze do psychologa. Nie tylko różowe mają problemy ja ledwo co żyje.

Ostatni raz próbuje. #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #mirkokoksy #silownia #depresja #niebieskiepaski ##!$%@? ##!$%@? #pracbaza
Sebtaa - Cześć wszystkim miałem dzisiaj nie pisać tego posta ze względu na mocny atak...

źródło: comment_VLmJa5q0MGXozP9JnPPcbySaowj3DGNF.jpg

Pobierz
  • 77