Wpis z mikrobloga

Kurier z UPS zostawił o 13 paczkę o wartości 850 zł pod drzwiami mojej sąsiadki piętro wyżej, nie było jej nawet w domu za to ja byłem cały czas u siebie, nawet nie zadzwonił.
O 16 sąsiadka przyszła z paczką, na szczęście jeszcze była. Kręcić aferę? Udawać że nigdy do mnie nie trafiła?

#kurier #kurierzy #prawo #afera #troche #streetwear bo yeezy 500
  • 108
@flito: To biurowiec, do którego nikt nie wejdzie jeśli nie jest pracownikiem, kurierzy mają dedykowane miejsce przed budynkiem, na którym parkują i dzwonią/wysyłają smsa, że czekają w ustalonym miejscu, co domyślam się, że może być dla nich wygodniejsze, bo parkują, otwierają pakę, a ludzie ustawiają się sami w kolejce po odbiór. Jakoś kurierzy wszystkich innych firm nie mają z tym problemu.
@MirasekTurasek: zależy od rodzaju przesyłki. Czasem kurier zaznacza boxa " brak podpisu" - przesyłka doręczona.
nie zawsze musi być podpis. Podpisywałeś coś kiedyś w DPD? Bo ja nigdy, w żadnej lokalizacji, u żadnego kuriera.
@MirasekTurasek: myslisz ze musisz takiego pozwolenia udzielic? Wybacz, ale jestes w bledzie. Dopoki nie ma uslugi "do rak wlasnych" czy cokolwiek podobnego to kurier morze zulowi pod klatka ta paczke doreczyc. Oczywiscie na jego odpowiedzialnosc (kuriera) ze paczka zostanie ci przekazana. Mam nadzieje ze mnie rozumiesz
@flito: #!$%@? typie, jaką ty firme prowadzisz ze takich rzeczy nie rozumiesz? xD Psy wyprowadzasz na osiedlu czy co?

Zamawiasz dla klienta drogą elektronikę czy inne gówno które Ci jest potrzebne na za tydzień i płacisz za gwarancję dostarczenia do rąk własnych w ciągu 2 dni roboczych. I nie robisz tego po to, żeby raz na 20 razy ktoś Ci paczkę #!$%@?ł bo kurier zawsze zostawia na zapleczu po zamknięciu firmy