Wpis z mikrobloga

Kurier z UPS zostawił o 13 paczkę o wartości 850 zł pod drzwiami mojej sąsiadki piętro wyżej, nie było jej nawet w domu za to ja byłem cały czas u siebie, nawet nie zadzwonił.
O 16 sąsiadka przyszła z paczką, na szczęście jeszcze była. Kręcić aferę? Udawać że nigdy do mnie nie trafiła?

#kurier #kurierzy #prawo #afera #troche #streetwear bo yeezy 500
  • 108
  • Odpowiedz
@MirasekTurasek: mnie denerwuje zostawianie bez zgody u sąsiadów tworząc mi tym samym jakiś dług wdzięczności dla nich. Może ja nie chcę mieć jakichś zobowiązań wobec sąsiadów? Nie za to płacę. Kiedyś zadzwoniłem do kuriera pytając czemu go nie było i czemu nie zadzwonił, to powiedział "ja nie mam czasu tak dzwonić do wszystkich".
  • Odpowiedz
@Brzuchol00: Ponad to, zrozum jak funkcjonuje rynek kurierski.
Ludzie za cenę przesyłki 15 zł będą oczekiwać żeby kurier czerwony dywan rozkładał przy doręczeniu.

Kiedyś "zamówić coś kurierem" to było mieć prestiżową dostawę - bo nie poczta.
Teraz to jest totalna masówa. Na 1000 doręczonych paczek z 1 będzie problem. i co z tego?

Ponad to, w przypadku adidasa, zgłosiłby do sklepu że paczka nie dotarła, adidas pewnie wysłałby kolejną paczkę i
  • Odpowiedz
@etfen: i bardzo dobrze Ci powiedział. Jeśli nie masz wykupionej opcji dzwonienia przed dostawą, to z jakiej paki ma dzwonić? Wolisz żeby Ci sąsiad dał, czy dymać po paczkę do sortowni?

Ludzie się nauczyli że psim kurierskim obowiązkiem jest dzwonić. Otóż nie. Telefon to PRZYWILEJ, lub wykupiona usługa PDI. - żaden sklep internetowy z tego nie korzysta
  • Odpowiedz
@tomszczyk: pisałem już 3x że nie kurier.

Odpowiedz mi na pytanie. CO OP CHCE ZGŁOSIĆ?
Infolinia zada pytanie: czy otrzymał pan przesyłkę w stanie nie naruszonym?
- TAK
- Dziękuję do widzenia.
  • Odpowiedz
@flito: to, ze nie otrzymał paczki do rąk własnych tylko paczka leżała przez 4h na klatce.
Liczy tez, ze firma kurierska wyciągnie wnioski i do takich sytuacji nie będzie dochodzić. Bo raz, drugi czy trzeci paczki nikt nie ukradnie, ale za piątym paczka zniknie. Po co w ogóle do takich sytuacji dopuszczać, po co dokładać infolinii pracy, po co ktos ma zajmować się tym zgłoszeniem? Wystarczy żeby kurier wykonał swoją prace
  • Odpowiedz
@flito zgłosić, że jego paczka leżała na klatce schodowej pod drzwiami obcych ludzi i nie dostał żadnej informacji, że kurier jest w pobliżu czy paczka została dostarczona. Dodatkowo kto się podpisał na pokwitowaniu odbioru? Nie próbuj mnie przekonywać, że to jest normalna sytuacja i nic złego się nie stało, bo ci się nie uda. Takie zachowanie to patologia i trzeba to tępić.
  • Odpowiedz
@MirasekTurasek: pozdrawiam kolegę, dziś czekałem dokładnie na tą samą przesyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i oczywiście też problem z dostawą, zamówiłem na adres biurowca, kurier nie dzwonił, tylko oznaczył w systemie, że jest problem z adresem, zadzwoniłem na bok (obsługa niemiła tak btw), przekierowałem na pickup point obok domu, a po kwadransie kurier magicznie dzwoni i mówi, że ten adres przekierowania to nie jest jego rewir i
  • Odpowiedz
@BlackDandy: w hobby bo czekam na ostatniego klienta i mi się nudzi ;)

@tomszczyk: no ja #!$%@?. no i zareklamuje i czego oczekuje w zamian? zwolnienia kuriera?

Nie próbuję Cię przekonywać, ale mi kurier zostawia paczki u sąsiadów i chwała mu za to że nie muszę dymać po mieście po nie.

@2_7_6: co miałeś napisane w adresie? Biurowiec ten nr ten. Napisałeś piętro / nazwę firmy na adresie? Czy
  • Odpowiedz
  • 11
@tomszczyk: pisałem już 3x że nie kurier.


Odpowiedz mi na pytanie. CO OP CHCE ZGŁOSIĆ?
Infolinia zada pytanie: czy otrzymał pan przesyłkę w stanie nie naruszonym?
- TAK
- Dziękuję do widzenia.

Raczej będzie tak

Dzień dobry, chciałbym zobaczyc podpis widniejący na potwierdzeniu doręczenia paczki bo podejrzewam że został sfałszowany przez kuriera pracującego w państwa firmie
  • Odpowiedz