Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@ethics pieprzenie. Chodzę z zalecenia lekarza. A teraz, bo widzę pozytywne efekty i wyniki badań mam lepsze, stan skóry, krążenie krwi itd.

@Drokz90 płacę za koktajl 260 cebulionów. Siadasz sobie na wygodnym fotelu a pielęgniarka podłącza kroplowkę I tak ok. 1h. Zależy jak szybko chcesz.
  • Odpowiedz
pieprzenie. Chodzę z zalecenia lekarza. A teraz, bo widzę pozytywne efekty i wyniki badań mam lepsze, stan skóry, krążenie krwi itd.


@poganka: lekarz zalecił ci szamańskie wlewy witaminowe? Chyba "lekarz" z tej kliniki. Wlewy witaminowe nie są uznane za leczenie. Lekarz jakby stwierdził niedobory przypisałby ci leki a w przypadku poważnych rzeczy trafiłabyś do szpitala.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ethics rozczaruję Cię pewnie, ale to nie był stąd lekarz. Tylko doktor, w szpitalu właśnie, jako wspomaganie leczenia.
Pewnie, po co ładować witaminy. Lepiej przyćpać, walnąć browara i popchnąć paczką fajek, no nie? No polecieć hejtem.
  • Odpowiedz
@poganka: @ethics: Każda procedura medyczna wiąże się z ryzykiem. Witaminy w postaci suplementów czy wlewów są zazwyczaj nieskuteczne i mogą być niebezpieczne. Ogólnie, przyswajanie witamin jest dość słabo przebadaną dziedziną medycyny. Bez wyraźnych badań i wskazań medycznych, to jedynie narażanie się na infekcję (wielokrotne przerywane bariery skóry) oraz niewiadome skutki uboczne. Także powodzenia, OPie.
@kungfusmerf:
  • Odpowiedz
@poganka: lekarze są różni ja ci tylko mówię, że wlewy witaminowe zostały wycofane z praktyki lekarskiej. Pewnie dlatego, że nie do końca są przebadane skutki tego. te wszystkie ampułki z witaminami co ci dają, są sprowadzane z Ukrainy bo w polsce ich nie ma bo nikt nie stosuje w szpitalach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ethics dziękuję za dobrą radę. Pamiętaj też, że każdy organizm jest inny. Co dla jednego jest dobre, dla drugiego nie musi. Ja o to spytałam dodatkowo trzech innych randomowych lekarzy- doktorów ( i to nie z jedego miejsca i specjalizacji) i żaden nie miał przeciwwskazań w moim wypadku. Zawsze zanim dam coś sobie zrobić chcę dokładnie wiedzieć co i jak. Nie jestem durnym lemingiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@poganka ja mimo wszystko zgadzam się z @gardan, słabe przyswajanie przez organizm witamin zazwyczaj wynika z niedoborów mikroelementów lub chorób przewlekłych lub kiepskiej podaży witamin. Takie wylewy to trochę łatanie skutku zamiast zastanowienie się nad przyczyną, a przyswajanie witamin też jest ograniczone, nie da się na zapas.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zrobie_tu_porzadek_ po wpisach na profilu widzę, że Ty ekspertem jesteś w każdej dziedzinie medycyny właściwie a najbardziej w krytyce chyba wszystkiego. Gratuluję, rzadko taki geniusz się trafia. I te diagnozy na podstawie np. YT. No, nooo.... ( ͡º ͜ʖ͡º) #stulejacontent
  • Odpowiedz
@poganka oczekujesz życzliwości i sama obrażasz rozmówców. A na YT wysłałam kolesia, żeby znalazł ćwiczenia na rozciąganie, a nie na podstawie YT "stawiam diagnoze", więc chyba kiepsko sprawdzałaś mój profil szczególnie po hasz tagu- bo jestem dziewczyną (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@poganka to mirko, skoro nie chcesz krytyki czy zainteresowania opisaną przez Ciebie terapią to taguj #gownowpis a nie #medycyna

Skoro nie napisałaś, co to za leczenie oczywiście trudno ustosunkować się do tej formy, chociaż brzmi jak jakieś leczenie eksperymentalne lub zalecenia dr Zięby, ale mam nadzieję, że Ci Twoi lekarze wiedzą co robią- zdrowia!
  • Odpowiedz