Wpis z mikrobloga

Miałem być wg. lekarza dziś już zdrowy, bo "nic mi nie jest".

W pon. pierwszy raz w życiu internistka robiła mi wymaz z gardła (i pierwszy raz w życiu, przy przeziębieniu, płaciłem 70 zł za dodatkowe badania).
Wyniki były już po 6 minutach (moja mama twierdzi, że na wymaz z gardła czeka się dłużej, żeby się tam jakieś kolonie bakterii wytworzyły więc nie wiem czy mnie nie zrobili w ciula). Oczywiście wyniki spoko, antybiotyku nie trza, trzeba pić wapno i łykać ibuprofen.
A ja od 3 dni coraz bardziej kaszlę, gardło mam postrzępione jak zerwana guma od bungee, z nosa leci jak Niagara i czuję jakbym miał wybuchnąć przez czubek głowy.
()
Idę dziś do innego lekarza, bo przez tą babę to się czuję tylko gorzej.

#zalesie #medycyna #chorujzwykopem
  • 19
@semperfidelis objawy są takie, że wyglądam i czuję się dużo gorzej niż 2 dni temu
ból gardła przerodził się w grudowatą wydzielinę przy spazmatycznym kaszlu i czuje jak bym był kaloryferem w zimie
i ten katar jeszcze :C tak jak @Gargris pisze - umieranko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bizonsky: ten typ ludzi co się burzy bo lekarz nie dał antybiotyku, no bo bez antybiotyku to co to za lekarz xD
Bardzo dobra lekarka skoro upewniła się czy to infekcja bakteryjna czy wirusowa, zamaist w ciemno przepisać antybiotyk, mimo że jest zbędny
@semperfidelis no i właśnie wyszedłem od lekarza, antybiotyk, zwolnienie do poniedziałku włącznie
zapytałem go jak to antybiotyk jak z badan wyszlo, że nie trzeba, a on stwierdził w skrócie, że niestety rozwinęło się to tak, że trzeba
no cóż, lecę się kurować