Wpis z mikrobloga

Zawsze przed snem spędzam 30 minut na ekspresyjnym wyobrażaniu sobie mojego świata fantasy. Jestem w nim wojownikiem, który walczy ze złem i ratuje cycate księżniczki xD robię tak chyba od 13 roku życia. Wymyśliłem sobie nawet fabułę którą teoretycznie podążam (odnalezienie zaginionego brata), ale od kilku lat mam problem z wyjściem z pierwszego miasta xD
#przegryw #sny #medytacja #fantasy #umysl #wyobraznia #gownowpis
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ponerLokej: ja lubię sobie wyobrażać, że biorę udział w czymś na wzór hmm fantasy asg/ igrzysk śmierci xD z tym, że bierzę w nich udział jeszcze tylko 2 gości poza mną. Akcja rozgrywa się w lesie, ja jestem łucznikiem, pozostali dwaj to wojownik i zabójca. Nie są to jakieś zorganizowane zawody, po prostu wszyscy trzej mamy jakieś nierozwiązane porachunki i znaleźliśmy się akurat w tym samym lesie no i tropimy się
@ponerLokej: Jak byłem w podstawówce to pójście spać mi się kojarzyło zawsze w powrotem do jakiegoś świata który sobie wykreowałem, zawsze zaczynałem od sejwa w miejscu gdzie skończyłem ostatni raz, chyba ze mi się znudziło to tworzyłem nowy świat i zawsze bardzo się wciągałem w te historie, niestety przyszedł czas gdzie wbiłem większy level i chodzenie spać mi się kojarzy z #!$%@?ą, zanim usnę nie chce nawet mieć jednej myśli w