Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki i Mirabelki.
Zastanawiam sie jaką decyzję powinienem podjac. Wczoraj rozmawiałem ze współlokatorką, która po wypiciu kilku drinków powiedziała mi, że spotyka się z gościem, który ma dziewczynę i jest z nią w związku już kilka lat. Pokazała mi profil tego chłopaka (to jest jej kolega z pracy) a ja przy okazji obczaiłem profil jego dziewczyny. Taka 5/10 ale widać, że bardzo sympatyczna o dobrym sercu i aż mi się jej szoda zrobiło. Tego typa w ogóle nie znam, jego dziewczyny też. Natomiast ze współlokatorką dobrze zyje, śmiejemy się gadamy i jest ogólnie spoko. Podobno o tej sytuacji wiem tylko ja i najlepsza przyjaciółka mojej współlokatorki. I teraz mam ambiwalentnie odczucia nie wiem co powinienem zrobić w tej sytuacji kręcić inbę czy dać sobie spokój
#anonimowemirkowyznania #pytanie #zdrady #romans

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Co powinienem zrobić?

  • Napisać do tej dziewczyny 44.0% (136)
  • Odpuścić 56.0% (173)

Oddanych głosów: 309

  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli napiszesz, to oni się pogryzą, po jakimś czasie pogodzą, a Ty będziesz tym złym.
Ten co ten typ robi jest mega #!$%@? i jego dziewczyna powinna się dowiedzieć i pewnie się dowie prędzej czy później bez Twojej pomocy, więc ryzykujesz utratę przyjaciółki przez coś co i tak się prędzej czy później wydarzy,
Rób jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)