Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy coś jest nie tak, pracuje za granicą 8 tyg na 2 tyg w Polsce, przelewam żonie prawie całą wypłatę, ona dostaje ok 3 tyś euro, dla mnie zostaje 1tyś na wyżywienie i wydatki za granicą.
Ma dostęp do systemu który monitoruje moje godziny pracy (podałem jej hasło), więc wie ile zarabiam. Mówi że sytuacja jest taka a nie inną bo odkłada na naszą przyszłość, mamy osobne konta, ona mówi, że ja nie potrafię zarządzać pieniędzmi, i chyba ma rację, jednak tych pieniędzy powinno być już jednak znacznie wiecej,. Mamy dziecko, po ślubie jesteśmy 6 lat, od 4 pracuję za granicą. Czy wszystko jest ok, czy mam zacząć być bardziej stanowczy w kwestii finansów? #anonimowe #praca #zarobki #emigracja #zagranica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: xD To chyba bait. Jesteś dla niej zwykłym frajerem. Fajne życie, tyrasz sobie za granicą na ludzi, których nie znasz i nie widujesz. Beka z Ciebie beciaku. Już wolałbym te 3-4k w Pl dostać niż być takim śmieciem dla swojej żony.

Ogarnij się typie bo za kilka lat się obudzisz i nie będzie ani kasy ani rodziny.
  • Odpowiedz