Wpis z mikrobloga

Wczoraj pomagałem jednemu gościowi na stacji zdjąć waż od gazu bo nie potrafił. Zdjąłem i przechodząc obok jego auta zachaczylem o klapkę wlewu paliwa, i się zlamala. Powiedzialem ze poczuwam się trochę do winy bo w sumie gdyby mnie nie poprosil o pomoc to by się nic nie stało. Dalem mu 100 i odjechałem. Rano wchodzę na fb a tam taka wiadomość

Szanowny Panie w związku z wczorajszą sytuacja na stacji skontaktowałem się ze swoim mechanikiem który ocenił naprawę na kwotę 450 (części używana 150 zł, lakierowanie 150 zł robocizna 150 zł) w związku z powyższym proszę o dosłanie 350 zł w innym przypadku będę musiał się skontaktować z pańskim ubezpieczycielem co podwyższy znacznie koszta ponieważ będę wykonywał naprawę w ASO Jaguar. Mam świadka nagranie z wideorejestra oraz jest monitoring na stacji. Pozdrawiam

Oczywiście mu odpisałem ze niech się kontaktuje z kim chce i również pozdrawiam. Co sądzicie o tej sytuacji i jak we byście postąpili? Auto to ponad 20 letni jaguar x type czy coś #motoryzacja #heheszki #ubezpieczenia #jaguar #kiciochpyta
  • 183
@kawkanorbert: Jeśli pracownicy udostępnią nagranie, to możesz wtedy im narobic koło dupy i myśle, że są tego świadomi. Nie dostanie tego nagrania do tygodnia (nie wierze, żeby na stacji trzymali dłużej kamery) i #!$%@? z tej sprawy. Do niczego się nie przyznawaj i nara.
@kawkanorbert: albo jesteś strasznie młody albo strasznie głupi. Dostajesz na spokojnie wyjaśnienia, że to nie jest aż taka prosta sprawa, a tylko słuchasz komentarzy typu trzymaj się Miras i odpowiadasz "tak na pewno nie będzie". Szczerze mam nadzieję, że będzie, może to cię czegoś nauczy
@Partyzant_z_buszu
@kawkanorbert

Poproś go, żeby przedstawił wycenę/fakturę z ASO.


Wycena szkody w ASO Jaguar kosztuje 150 zł. Wiem, bo ostatnio malowałem zderzak i za darmo to tam Ci dzień dobry nie odpowiedzą. Stawiam, że jełop nie był w żadnym ASO tylko z dupy wziął sobie wycenę i chce Cię naciągnąć. Inna sprawa, że taka klapka w ASO Jaguara prawdopodobnie kosztuje więcej niż 450 zł. Za samą wymianę oleju zapłaciłem ostatnio 1600 zł.
@kawkanorbert: #!$%@? wielki pan w jaguarze x type, którego cena zaczyna zbliżać się do ceny zajechanego E46 lub E39 w gnojowicy ale #!$%@? płać za klapkie i za robote w ASO, powtarzam #!$%@? w A S O bo on ma kota na masce czaisz
W Polsce jak w lesie. Popsułeś coś komuś? #!$%@? tam, przecież węża ściągnąłeś z dystrybutora... Tradycyjna cebulacka zawziętość przy jednoczesnym braku zrozumienia i wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny.
@kawkanorbert #!$%@? mu auto, bedzie chcial wyciagnac jak najwiecej hajsu od Ciebie, wlasciwie to z Twojego oc. Zaproponuj mu by zglosil to do Twojego ubezpoeczyciela. Ubezpieczyciel wyplaci mu hajs a jak mu sie kwota nie spodoba niech mu zalozy sprawe o zaplate,oczywiście uprzednio dokonujac prywatnej wyceny u rzeczoznawcy ktory wyliczy mu koszt doprowadzenia auta do stanu poprzedniego na oryginalnych czesciach "O" a nie Q czy innych zamiennikach. Codziennie to robie.