Wpis z mikrobloga

Rynek pracownika to jest jakis żart, wysłałem z 50 CV, i dostałem 1(jedną) odpowiedź mejlem, że #!$%@? mi w dupę, nie przyjmiemy cię. Skąd? Ze sklepu obwuniczego, no ludzie, jaka może być selekcja na sprzedawanie butów, to jest robota której nikt nie chce, płacicie gówno stawki, brakuje ludzi, ale nie, nie mam wymaganych umiejętności. No ciekawe jakich

#bezrobocie #praca #zalesie
  • 95
@Shatter: Mowa o gównorobotach. Stawki są podobne i konkurencja ‚nie ceni bardziej’ nikogo, bo doszły ich słuchy jak dobrze szorujesz patelnie XD Są ludzie, którzy aspirują wyłącznie do takich prac, to jest sufit ich możliwości i nie widzę w tym niczego złego. I takich potrzebuje. Wole pracownika, który przepracuje u mnie chociaż te 2-3 lata (a może i 30) niż kogoś dla kogo jest to przerwa w życiorysie
@Shatter: Mając kilka/naście obiektów rotacja będzie i trzeba ją minimalizować, bo to szkodliwe dla firmy. Nie zajmuje się już rekrutacja na najniższe stanowiska, ale tak, nie byłbyś brany pod uwagę. O mnie się nie martw ;) jest ok, ale to wypracowane latami doswiadczenia
@Shatter: Cv w momencie szukania pracy jest twoją wizytówką, twoim portretem i robi za ciebie pierwsze wrażenie. Jeśli wysyłasz je z błędami ortograficznymi, napisane byle jak z byle jakim zdjęciem (pomijam doświadczenie w cv, które tez potrafi zniewalić) to tak, ta osoba jest debilem
Rynek pracownika to jest jakis żart, wysłałem z 50 CV, i dostałem 1(jedną) odpowiedź mejlem, że #!$%@? mi w dupę, nie przyjmiemy cię. Skąd? Ze sklepu obwuniczego, no ludzie, jaka może być selekcja na sprzedawanie butów, to jest robota której nikt nie chce, płacicie gówno stawki, brakuje ludzi, ale nie, nie mam wymaganych umiejętności. No ciekawe jakich


@DizzyEgg: a na magazyn/pakowacz wysylales? albo jako kierowca? tego jest przynajmniej u mnie od
@DizzyEgg: niestety masz rację.

Sam szukałem codziennie pracy przez dwa miesiące, mając wykształcenie, doświadczenie i znając języki. Wysłałem z 30 CV, ze dwa razy zaprosili mnie na rozmowę, reszta olała. Obecnie znalazłem nawet dobrą pracę w korpo, ale to już była moja ostatnia próba i stwierdziłem że jak wtedy się nie uda to #!$%@?ę i nie pracuję. Jedno z top5 największych miast Polski here.

Nie odzywali się nawet z maków i