Wpis z mikrobloga

Tak, popieram ten cholerny PiS. Mimo bombelków i wszystkich innych wad. Czemu? Bo nie ma na kogo głosować. Z jednej strony PO, bez planu, z liderem bez charyzmy i aparycją konia. Skaczą z kwiatka na kwiatek, mówią to co im wygodnie, by za 5 minut zmienić zdanie. Żadnego programu. Niedobitki w stylu Nowoczesnej i Kukiza. Partia władzy PSL. Wariaci z konfederacji. No kurde, z taką sceną polityczną, PiS nie musi nic robić i będzie rządzić przez dekady, a ja przyłożę do tego rękę, by mniej złodziei z PO i wszelkiej maści wariatów weszło do sejmu.

#polityka
  • 71
@prohackuser: fajnie, tylko wiesz co naprawdę popierasz? chcesz aby ten kraj był jak NRD, Niemcy Wschodnie ze służbami bezpieczeństwa, jak za czasów Gomułki

pomyśl że wp...lasz 30 mln ludzi w g..no na lata, co z mikro przedsiębiorcami, gdzieś na wioskach, po wypadkach, ludzi co muszą sami na siebie zarabiać? ci z pisu dowalą im bez skrupułów zusem z kosmosu, podleganiem pod vat i sankcjami że skończą działalność

nawet na bookingu jak
@tsoi_byl_lepszy_od_morrisseya: ja mam wywalone na małżeństwa gejów, ale tak samo jak Ty, lubię kwik postępowego lewactwa i sposób, w jaki PiS ciepłym moczem olewa ideologię "postępu". Czytaj lgbt, gender, multikulti.
Fakt, mamy 500 plus, ale to ułamek budżetu. Pewnie reszta partii też by wprowadziła odpowiedniki, bo niestety cała Europa dąży do przywilejów socjalnych.
PZPR? Raczej wyważona polityka ekonomiczna, można się spierać czy to moralnie złe, czy też dobre, ale to nie
@prohackuser: rozpieprzyli TK i to jest fakt, TK działa mniej sprawnie.

Reforma sadownictwa, która po masie poprawek została z tego co wiem cofnięta.

500 plus nie zwiększyło dzietności, zadłużac nas będzie w tempie 40mld zł rocznie

Cofnięcie reformy emerytalnej dając w zamian ppk, które skończy się z dużym prawdopodobieństwem na drugim OFE.

Reforma szkolnictwa, która wprowadziła chaos, została zjechana przez NIK

Wyśmianie trzech niezwykle istotnych dla społeczeństwa zawodów - nauczyciel, lekarz,