Wpis z mikrobloga

Tak, popieram ten cholerny PiS. Mimo bombelków i wszystkich innych wad. Czemu? Bo nie ma na kogo głosować. Z jednej strony PO, bez planu, z liderem bez charyzmy i aparycją konia. Skaczą z kwiatka na kwiatek, mówią to co im wygodnie, by za 5 minut zmienić zdanie. Żadnego programu. Niedobitki w stylu Nowoczesnej i Kukiza. Partia władzy PSL. Wariaci z konfederacji. No kurde, z taką sceną polityczną, PiS nie musi nic robić i będzie rządzić przez dekady, a ja przyłożę do tego rękę, by mniej złodziei z PO i wszelkiej maści wariatów weszło do sejmu.

#polityka
  • 71
@prohackuser: > następny czytelnik Gazety wyborczej i zwolennik KOD, koniec demokracji :D

No tak bo to tylko fan kod i czytelnik gw jet w stanie zobaczyć analogie do komuny i że np. Ministerstwo sprawiedliwości się zmienia w grupę rekonstrukcyjną SB. A co do cięcia subwencji wystatczy popatrzeć na to co jest na węgrzech, nową pkw, TVPis, przejęty SN zatwierdzający wybory i dwie wieże kaczyńskiego i połączyć kropki. Mogą być wybory a
@prohackuser: #!$%@?ąc od wszystkiego (bo sam nie przepadam za liderem opozycji), #!$%@? mnie zawsze „lider bez charyzmy”. A jakby był zajebistym ekspertem i poukładał gospodarkę? Ale nie, wy potrzebujecie WODZA, który poprowadzi NARÓD. xD
@prohackuser: Do senatu są jednomandatowe okręgi wyborcze. Możesz zagłosować na człowieka a nie na partię. Na pewno w twoim okręgu będzie ktoś sensowny, jakiś lokalny kandydat związany z regionem a nie z partią.
@prohackuser: Bo jest #!$%@?, dobra zarzutka to była legendarna z brakiem tagu #ets. Była dobrze przemyślana i to nie był oczywisty bait, a zarazem sytuacja była niecodzienna, jednak ani jednego kłamstwa nie było. To co ty zrobiłeś, to jest: "HEJ SZCZEPIENIA SZKODZĄ JOŁ #!$%@?Ć JE RZĄD CHCE NAMI KONTROLOWAĆ !!!111." Po czym napisałeś "hehe bait xd" No #!$%@? no, dlatego zarzutki teraz są tak słabe, a nie dobrej jakości.
@prohackuser Czyli wybrałeś mniejsze zło. Wspaniała strategia.

To trochę tak jakbyś musiał wybrać pomiędzy zastrzeleniem jednego z swoich dzieci i wybrałbyś to które mniej kochasz.

Bait 8/10 bo odpisałem.