Wpis z mikrobloga

Tak, popieram ten cholerny PiS. Mimo bombelków i wszystkich innych wad. Czemu? Bo nie ma na kogo głosować. Z jednej strony PO, bez planu, z liderem bez charyzmy i aparycją konia. Skaczą z kwiatka na kwiatek, mówią to co im wygodnie, by za 5 minut zmienić zdanie. Żadnego programu. Niedobitki w stylu Nowoczesnej i Kukiza. Partia władzy PSL. Wariaci z konfederacji. No kurde, z taką sceną polityczną, PiS nie musi nic robić i będzie rządzić przez dekady, a ja przyłożę do tego rękę, by mniej złodziei z PO i wszelkiej maści wariatów weszło do sejmu.

#polityka
  • 71
  • Odpowiedz
To nie głosuj wcale


@bagielek: świetne rozwiązanie, z pewnością PIS dzięki temu nie wygra.
@nutka-instrumentalnews: @lewoprawo: @cienki137: @patool:
a na kogo wy zagłosujecie? Pytam serio pomimo tego 'niby baitu'. Tylko nie piszcie że na kogokolwiek bo to nie jest w żaden sposób satysfakcjonująca odpowiedź. Ja szczerze nie mam pojęcia kto ma szanse wygrać z PISem, który jako jedyny od wielu wielu lat
  • Odpowiedz
@invit: to rób innaczej, w lokalu wyborczym znajdz którąś z list niePiS i daj swój niepokój oddając głos na kogoś kto i tak nie ma szans.. głosowanie anty metoda dominująca..

głosując na Pis to tak jakbyś głosował na Katyń dla 30 mln ludzi w tym kraju, albo dla swoich dzieci

Pis to powrót do Gomułki, NRD, antyrozwój
  • Odpowiedz
Te wszystkie konfederacje, wiosny i inne gówna do rządzenia się nie nadają, bo niestety się na tym nie znają, taki kaczor to ich pojedzie z noża na respie.


@invit: No bo Kaczor z ekipą to się tak dobrze znają niby. Kontynuując metaforę to cheatują po prostu, grając zgodnie z regułami nie byliby tacy twardziele. Zresztą niekompetencję da się tuszować transferami gotówki tylko w czasach prosperity, to co teraz zobaczymy to początki kryzysu i upadek pisu jak gospodarka zacznie cieniutko piszczeć.

Wszystkie polskie partie bez wyjątku są takie jak i wszystko praktycznie w naszym kraju. Takie sobie, średnia światowa. Nie ma tam specjalnych wizjonerów, nie ma sprawnego działania, są co najwyzej aspiracje, ale reprezentują pewne nurty, To na kogo zagłosujesz ma wpływ, bo nawet jeżeli twoja partia nie wygra (a nie wygra prawdopodobnie) to swoim głosem wzmocnisz pewien nurt, zbiór
  • Odpowiedz