Wpis z mikrobloga

@Credek: ogółem ciężko jest użytkować bez straty i mniejsze prędkości. Ja sam mam 150 i po wifi nie widzę specjalnej różnicy w porównaniu z 50, którą miałem wcześniej. Po kablu z kolei niebo - ziemia
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: Ja to do tej pory korzystam z kabla ze względu na prędkość.
Po WiFi 2.4ghz szybciej niż 80mbit nie poleci. Po kablu 300.
Mam jeszcze 5Ghz pewnie byłoby szybciej ale zapomniałem hasła do routera a za dużo mam ustawień aby to resetować i robić wszystko od nowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ten_typ_sie_patrzy: piękne to było uczucie jak ponad rok temu ciągnąłem 30 metrów kabla żeby połączyć modemorouter z T-Mobile stojący w sypialni na piętrze, z drugim routerem w salonie i stacjonarnym PCtem na końcu domu.
W między czasie doszedł telewizor, PS4, Steam Link i dekoder Cyfrowego Polsatu. Wszystko po kablu, mimo że część mogę dać po wifi, ale preferuję po prostu kabel.
  • Odpowiedz
Po WiFi 2.4ghz szybciej niż 80mbit nie poleci. Po kablu 300.


@r5678: dokladnie, stary pc, stare karty sieciowe itp, kupisz jakas najtansza i tez nie ogarnie takiego transferu

a w stacjonarce cyk kabelek i po sprawie
  • Odpowiedz
U mnie w bloku jest tak dużo różnych sieci wifi że są takie zakłócenia, że z 150mbps na kablu jak przełączę na wifi robi się 2-5mbps.
A na 5ghz nie mogę się przełączyć bo dziewczyna nie ma ani w laptopie ani w telefonie
  • Odpowiedz
@Lenrok572: No kilka lat temu tak było, pozdro z ogarnianiem wifi w domu, gdzie masz strop żelbetowy a po drodze kilka ścian grubości 30 cm xD A na końcu lapek z b/g. Jasne, że teraz można sobie z---------ć antenę kierunkową Yagi i siać wifi gdzie dusza zapragnie. Kuzynce tak udostępniałem neta, a co najlepsze - z anteny DIY, mieszkała jakieś 600-800 m ode mnie xD
  • Odpowiedz
@Lenrok572:

nawet laptopa który leży na biurku 2metry od laptopa

Przede wszystkim ja jestem z ery, gdy ludzie posługiwali się poprawnym językiem polskim. Twoja wypowiedź jest zupełnie nie zrozumiała. Kultura zresztą też nie jest twoją mocna stroną. Nie bardzo też rozumiem po co mnie wołałeś, chyba nie zrozumiałeś co pisałem o niestabilnym połączeniu wifi.
  • Odpowiedz