Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale byłem poza domem. Wielu powie, że fejk, ale spytajcie kogokolwiek kto prowadzi podobną stronę i Wam pokaże podobne rozmowy. To jest niekiedy masakra. Zanim to założyłem nie miałem pojęcia, że ludzie potrafią mieć tak nasrane w głowie

#perelkizespotted #madki #logikarozowychpaskow
s.....r - Taka sytuacja ¯\\(ツ)\/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale ...

źródło: comment_jqThrk3d7P0GbCsNpB1V3uwOqMjMrRIH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shitstormer: weź je podpuść jakoś, powiedz, że kolejka jest, a jak chce być pierwsza w kolejce, to niech np. zrobi zdjęcie z garnkiem na głowie xD przecież one dla 500+ zrobią wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpisz: "Przepraszam bardzo, praktykant prowadził z Panią konwersację. Informuję, iż obecnie mamy wakacyjny natłok wiadomości, stąd też dłuższy czas oczekiwania. Gdyby chciała Pani przyspieszyć ten proces, to mamy taką możliwość.
  • Odpowiedz
Wszyscy się czepiają @shitstormer: o brak kultury, ale chyba nie każdy ma tyle nerwów, by znosić ciągłe mieszanie z gównem. Poza tym, że @shitstormer tam wyżej przecież dość spokojnie i inteligentnie pocisnął jej, że jest nierobem

żeby jeszcze bardziej Panią zaskoczyć, mamy również życie i prace poza stroną, ale o tym ostatnim mogła Pani nie słyszeć


Z jakiegoś powodu nikt tego nie zauważył ¯\(ツ)_/¯ dopiero ostatnie zamknij dupe
  • Odpowiedz
@shitstormer
Przypomniała mi się przypowieść:
Nie kłóć się z głupszym od siebie, bo ściągnie Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem ¯_(ツ)_/¯
Ale ja też bym nie odpuścił. Choć kiedyś udało mi się jednego gościa z allegro/olx kulturą doprowadzić do "prawie" przeprosin ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@shitstormer: ja bym to gdzies opublikował w lokalnej gazecie zeby ludzie, ktorzy ta pania znaja wiedzieli, ze jest burakiem i prostakiem. Nie ma przyzwolenia na takie cos z buraxtwam trzeba krotko, zapraszam w---------c. Taki wpis zglosic, a konto zablokowac. Jak mnie takie cos denerwyje, a najgorzej, ze takie cos ma prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shitstormer: weź ich po prostu blokuj, zgłaszaj modom fejsa i wyobrażaj sobie jak się w-------ą i nie mają nawet komu nagadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz