Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale byłem poza domem. Wielu powie, że fejk, ale spytajcie kogokolwiek kto prowadzi podobną stronę i Wam pokaże podobne rozmowy. To jest niekiedy masakra. Zanim to założyłem nie miałem pojęcia, że ludzie potrafią mieć tak nasrane w głowie

#perelkizespotted #madki #logikarozowychpaskow
s.....r - Taka sytuacja ¯\\(ツ)\/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale ...

źródło: comment_jqThrk3d7P0GbCsNpB1V3uwOqMjMrRIH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oporopowrotnik91:
Istnieją też w internecie strony dla ludzi niekulturalnych. Są też filmy w których ludzie przeklinają. Albo uprawiają s--s pozamałżeński. Albo popełniają poważne przestępstwa takie jak morderstwa. Są takie rzeczy na świecie.
  • Odpowiedz
@shitstormer: Jakiś typ wyczaił możliwość trollingu twojego autorskiego tagu który ma szeroki zasięg na wypoku, a ty złapałeś zarzutkę. W okresie przedwyborczym takie triki to chleb powszedni trolli politycznych.

ps. Duży minus że dałeś się w tak prosty sposób podejść i sprowokować do chamskiej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@shitstormer
@Chudzinx oczywiście że tak było. Kiedyś na lokalnej grupie sprzedaży mojego małego miasteczka i okolic próbowałem sprzedać TV. Wiadomości w podobnym stylu a nawet gorsze, dostawałem całkiem sporo. Czasami nie wierzyłem że ludzie mogą być tak głupi, mało inteligentni, pozbawieni skrupułów, chamscy itp.
  • Odpowiedz
@cerastes: Ale ja sie nie dałem sprowokować, ja jestem z natury chamski dla ludzi, którzy są wobec mnie niemili i nie uważam tego za wade. Nie mam obowiązku przed nikim świecić zębami, a jak komuś się to nie podoba to jego prywatna sprawa
  • Odpowiedz
@wafel93:

ej powiedz mi tak serio po co prowadzisz coś takiego w ogóle? Zdaje sobie sprawę że pensji nie dostajesz ofc, ale nie czaje pobudek - tak pro bono?


Tak jest cumplu, zwracają mi to chwile kiedy mogę zrobić dzięki temu coś dobrego. Podziękowania ludzi, którzy dzięki mnie znaleźli portfel, klucze, podziękowania właścicieli schronisk za organizowane akcje. Choćby ostatnio łzy wzruszenia właścicielki fundacji zajmującej sie maltretowanymi psami z chorą przeszłością,
  • Odpowiedz
@shitstormer: Dalej nie rozumiesz. Podszedł cię troll z zarzutką, a ty to kupiłeś jak stara baba na bazarze i wrzuciłeś na wypoka... a teraz się jeszcze tłumaczysz tym że z natury w sumie to jesteś burakiem i szybko zniżasz się do poziomu ludzi z których się śmiejesz XD dzisas
  • Odpowiedz
Dalej nie rozumiesz. Podszedł cię troll z zarzutką, a ty to kupiłeś jak stara baba na bazarze i wrzuciłeś na wypoka... a teraz się jeszcze tłumaczysz tym że z natury w sumie to jesteś burakiem i szybko zniżasz się do poziomu ludzi z których się śmiejesz XD dzisas


@cerastes:
To niezły troll skoro przygotowywała się do tego 8 lat odkąd ma konto i urodziła 3 dzieciaki, których ma pełną galerię,
  • Odpowiedz
@shitstormer: a dlaczego nie dodajesz tych wypowiedzi na spotted bez zamazywania danych? Z jakimś tagiem nawiązującym do kampanii olx - te buraki miałyby nauczkę.
  • Odpowiedz