Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale byłem poza domem. Wielu powie, że fejk, ale spytajcie kogokolwiek kto prowadzi podobną stronę i Wam pokaże podobne rozmowy. To jest niekiedy masakra. Zanim to założyłem nie miałem pojęcia, że ludzie potrafią mieć tak nasrane w głowie

#perelkizespotted #madki #logikarozowychpaskow
s.....r - Taka sytuacja ¯\\(ツ)\/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale ...

źródło: comment_jqThrk3d7P0GbCsNpB1V3uwOqMjMrRIH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A dlaczego ja mam zachowywać kulturę kiedy jakaś zatarta kalarepa sra mi na głowę? Nie pobieram za to żadnego hajsu ani nie jestem dyrektorem pod garniakiem siedzącym za biurkiem i przyjmującym klientów ze sztucznym uśmiechem. Jak ktoś mi pluje w twarz to mam udawać że deszcz pada?


@shitstormer: Generalnie po co w ogóle dyskutować? Od razu banan i do widzenia.
  • Odpowiedz
@shitstormer: prowadzenie fanpejdżów na Facebooku powinno mieć status zawodu, który podlega szczególnej opiece, można dostać chorób psychicznych przez obcowanie z niektórymi ludźmi

wiem co mówię, często zaglądam na fanpejdże Lidla, albo Biedronki i czasami współczuję ekipie, która ma pod opieką te fanpejdże, powinni dostawać dodatek za szkody zdrowotne i raz na jakiś czas miesięczny urlop na poratowanie zdrowia psychicznego xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shitstormer: załóż drugi spotted na fb z tylko takimi wiadomościami, niech ludzie zobaczą jakie piękne wiadomości dostajesz a potem otwórz czipsy i patrz jak świat płonie w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@shitstormer: ale Ty tak na serio? Myślisz że my pomarańczki z >#3000 (cokolwiek to kurła znaczy) łykniemy że ludzie piszą cytuje:
"halo"
"HALOO"
"HALO?????"
"KUR*A!111HALO"

To zbyt memiczne żeby było prawdą.
  • Odpowiedz
  • 10
Zamknij dupe niszczy xD nie przejmuj się tymi pretensjami, nie jesteś jakimś korpo sztywniurem w gajerku który musi być miły nawet dla najgorszego patusa.

Masz tu jeszcze kilka na takie indywidua:
Zamknij #!$%@?
Pal wroty
Fakaj bobla
  • Odpowiedz