Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale byłem poza domem. Wielu powie, że fejk, ale spytajcie kogokolwiek kto prowadzi podobną stronę i Wam pokaże podobne rozmowy. To jest niekiedy masakra. Zanim to założyłem nie miałem pojęcia, że ludzie potrafią mieć tak nasrane w głowie

#perelkizespotted #madki #logikarozowychpaskow
s.....r - Taka sytuacja ¯\\(ツ)\/¯
Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale ...

źródło: comment_jqThrk3d7P0GbCsNpB1V3uwOqMjMrRIH.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@shitstormer: Jak widać po komentarzach nawet wykopkom nie warto dawać content za darmo, bo większość z nich niczym nie różni się od tych zwierząt ze spotted xD kwiii fejk kwiii niesmieszne chrum chrum w---------c, se dodajcie tag na czarną chyba ze tez nie potraficie xD
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: Większość zjebów nie potrafi nic załatwić przez urząd, po prostu się tam boją iść, to samo jest w bankach odkąd można zgłaszać 500+ przez ich strony. Patola stwierdza że to bank ma im dać kase bo przez ich stronę złożyli.
  • Odpowiedz
Na c--j w ogóle to spotted? Są strony z ogłoszeniami wszystkiego, żeby znalezc ofertę pracy to już z 10 różnych stron trzeba sprawdzić, chcesz znaleźć dom, mieszkanie na sprzedaż/wynajem? To samo 10 stron.
A na tych spotted to jak na wykopie pod tagiem #linux co drugi dzień to samo pytanie, jaka dystrybucja dla początkującego, tutaj pewnie gdzie najtaniej pomaluje pazury, gdzie najbliżej fryzjer itd.
Do tego 90% komentarzy pod tymi
  • Odpowiedz
Idzie osiwieć od wszystkich bałwanów, którzy piszą cokolwiek o "trzymaniu fasonu".

Nawet na tak jaskrawym przykładzie nie potraficie dostrzec, ze kulturalna odpowiedz jest zarezerwowana dla ludzi kulturalnych oraz neutralnych?
Dla takiego chama odpowiednią odpowiedzią jest wlasnie "zamknij dupę". Bo każdą inną odpowiedz odbierają jako cudzą słabość, a to ich wyłącznie rozkręca.

Macie myślenie jak kiepskie nauczycielki, ktore do gnębionych uczniów mówią "pokaz, ze jestes lepszy/dojrzalszy".
  • Odpowiedz