Wpis z mikrobloga

Eh mirasy. Siedzę w #pracbaza i w sumie mam jakiś problem z kompem. Tak jakby monitor nie miał komunikacji z PC ale kable i przewody są ok.
Kilka razy miałam podobnie i wystarczyło zresetować i w pewnym momencie się zalaczyl a teraz z 10 resetow i nic.
Może jakiś #programista15k ma jakiś pomysł co się dzieje się?

PS. Nudzę się bardzo, pije kawę i słucham marudzenia koleżanki że mi zazdrości. Dramat
Robota się sama nie zrobi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@liltrilly
@BajerOp
Pracuje w kancy xd siedzę tylko ja i jedna laska. Nie ma możliwości takiej.
Technika nie mamy. Mąż Pani mecenas ogarnia sprawy techniczne ale go nie ma. Ofc zgłosiłam to wyżej :D ale cyt. 'ja teraz jade bo się spieszę. Jak przyjdzie mój mąż to mu powiedz' xdd
  • Odpowiedz
  • 0
@Matan_Jagiz zaraz spróbuję.

Ale generalnie nie sądzę że to wina kabli. Oststnio ten problem był coraz częściej. Tzn czasem się ten monitor zalaczyl czasem nie. Reset lub dwa i działało.. A teraz nic.

Jeśli to byłaby wina kabla to przecież w ogóle by nie działało prędzej.
Mam wrażenie że to jakiś problem wewnątrz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matan_Jagiz dobra. Ogłaszam że nie wiem jak oni zrobili to stanowisko ale nie jestem w stanie zobaczyć jak podpięty jak komp. Próbowałam wysunąć ale długość kabla na to nie pozwala. Odsunwlam na tyle ile się dało to monitor podłączony chyba ok. Docisnelam po omacku ale dalej nie działa :D

Nie mamy innego monitora. Reszta to laptopy.
Generalnie może i monitor padl
  • Odpowiedz
@Olivederia odepnij wszystko. Komputer, prąd klawiaturę. I wysuń jednostkę. Zobacz czy wszystko jest nie tylko dociśnięte ale i dokręcone. Monitor musi być dokręcony jeśli wejście ma śróbki.
  • Odpowiedz