Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
j--------e ale trzeba się upodlić, żeby pracować za 14.70 zł brutto jako kierowca karetki


@Snowdr0p: wiesz, nie każdy siedzi u mamusi w mieszkaniu i czeka na ofertę za 15k, ktoś czasem ma taką sytuację że musi chwytać cokolwiek na dany moment. Mimo że wcześniej mógł mieć dobrą pracę, może sytuacja się z-----a i lepsza taka niż żadna praca ;-)

@szymkov: wolałbym iść na kasę do Biedronki lub McDonald's.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ten_typ_sie_patrzy nic śmiesznego, mój brat miał propozycję pracy jak jeszcze nie było "minimalnej" przy zleceniu- 5zł za godzinę jazdy karetką prywatnej kliniki, praca po 3-4 godziny dziennie. Nic, tylko ratować ludzi xD
  • Odpowiedz
@soltysek ja w Polsce A zaraz po szkole ( wrzesień 2010r) miałem kilka tyg bezrobocia( nie mogłem znaleźć pracy takiej jakiej chciałem to zatrudniłem się we fabryce za 5.80 netto , po kilku miesiącach odzedlem jak wprowadzili czterobrygadowke
  • Odpowiedz
no jakieś 6 lat temu jeszcze tak pracowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zasi: tutaj wszyscy od razu zarabiali 15k nie wychodząc z domu, szkoda strzępić ryja ;)
  • Odpowiedz
karetki juz nie jezdza to przynajmniej zrobilo sie troche ciszej w Warszawie za oknem ;) sloje odetchna z ulga ;)
  • Odpowiedz