Wpis z mikrobloga

@FearFactory: xDDDDDDDDDD
To, że sobie lubisz słuchać skomplikowanej muzyczki, nie czyni ciebie ani twojego gustu superior, skomplikowanie muzyki ma gówno do jej wartości. To tylko muzyka, to jakiej kto słucha gówno świadczy o człowieku, chcesz się jarać swoją kakofonią to droga wolna ale nie przypisuj do tego jakichś ideologii o tym, że jest obiektywnie lepsza bo polega na szukaniu doskonałości i głębokich refleksjach bo nie każdy tego w muzyce szuka. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShadyTalezz: To niech op nie zrównuje disco polowego gówna do metalu bo to inny poziom. Mam #!$%@? w to, kto czego słucha. Często niestety z przymusu słucham disco polo i uważam że jest to skok na kasę i tyle.
@FearFactory: ale kto i dlaczego ustala ten poziom? akurat Ty? I jak ktoś się nie zgadza i woli disco polo niż ciężki metal to prostak i głupek a jak woli ciężki metal to spoko mądry człowiek? xD
Dlaczego nie porównywać skoro i jedna i druga muzyka ma sporą część pretensjonalnego fanbejsu, która zachowuje się jak trzoda na koncertach i oburza się jak ktoś puszcza coś z drugiego obozu?
Myślisz, że kuce
@ShadyTalezz: nooooo...

ja pierdziu, ale ty masz jebięte tam xD tak #!$%@?, jestem tak łasy, żeby mi ktoś powiedział, że słucham fajnej muzy, że aż muszę sobie puszczać randomowych ludzi z tuby, żeby się dowartościować, no no xDDDDDD

to miał być argument co do spojrzenia stereotypowego na muzykę metalową, a tego jak ludzie zmieniają to spojrzenie, a ty koniecznie już próbujesz #!$%@?ć jakieś ad personam czy ki #!$%@?, żeby mi wciskać
W ogóle disco polo ma nastawienie komercyjne. Ma to być przyswajalne dla mas, żeby generowało pieniądze. Większość zespołów metalowych chce nieść za sobą jakieś przesłanie ideologiczne, które popierają.
I określanie jakości muzyki na podstawie skomplikowania. Kiedy wy się na nauczycie że sztuką może być dobre wytrenowanie szybkiego grania, stworzenie skomplikowanej, ciekawej harmonii, wypracowanie ciekawego brzmienia i umiejętność zapewnienia ludziom rozrywki. Każdy słucha tego na co na ochotę, większość nie tańczy na imprezach do metalu ale mówienie że mój metal jest najlepszy bo jest skomplikowany to głupota bo do dyskusji włączy się fan muzyki klasycznej i wam każe #!$%@?ć xD
@TDTK33rus
Metal ma akurat bardzo dużo wspólnego z muzyką klasyczną. Najbliżej ma metal symfoniczny, ale nie tylko.

@tomislawniepelka Rozumiem hip hop, rozumiem pop, rozumiem soul, jazz, blues, r&b, obojętnie co. No, ale stwierdzam fakt, że disco polo to muzyka dla ułomów. Sam się do niej bawię na weselu, ale chodzi mi raczej o konserów disco słuchających tego do spania.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomislawniepelka: #!$%@? zamknijcie juz mordy, kazda muzyke mozna w ten sposob przedstawic. Rap: sperma #!$%@? metal: aaa szatan pop: milosc milosc lalalala country: krowy pole (xd) techno: jeb jeb jeb 1 2 3 jeb jeb jeb. Przestancie generalizowac do uja