Wpis z mikrobloga

@LowcaZMroku: rdzewieja jak każde auto, nie jest źle, jak nie było naprawianie blacharsko to powinno być solidnie. Przygotuj się jednak na wydatki, #!$%@? że do tych aut się nie dokłada latami włóż między bajki. Każde stare auto to potencjalne wydatki, a Hondy maja drogie części poza tymi typowo eksploatacyjnymi. Niemniej jednak to świetne auto i na pewno lepsze niż golf czy astra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LowcaZMroku: jak wrócę do domu, to znajdę moje wpisy z mirko, bo nie pierwsza osoba tu pyta, a kilku mirków z tymi hondami odpisywało konkretnie. Co do gnicia to nie widziałem w tej generacji zgnitej w przeciwieństwie do poprzednich gdzie z migomatem trzeba jeździć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A ja kupiłem w209 za 30k z Niemiec. 175 na liczniku, komputer podpięty pod skrzynię pokazał 220000 ale tego się spodziewałem. 320 CDI rok jeżdżę i nic się nie dzieje ale jak czytam komentarze to się aż boję xD Ktoś się orientuje czy w tym modelu też takie koszty utrzymania są wysokie?
@piotras90: musisz szukać na forach/stronach motoryzacyjnych
to nie jest tak że jak kupisz samochód to od razu wszystko się sypie, czasem tak ale bez przesady
Tutaj gość kupil samochód mocno poniżej ceny rynkowej więc prawdopodobnie mina.