Wpis z mikrobloga

Żenię się o 13 00. Odpicowalem sobie elegancko auto i okazało się że jebnal akumulator xD wszystko działa tylko nie ma siły żeby wystartować xD zyczcie mi #!$%@? szczęścia żebym się wyrobił że wszystkim łącznie z kupnem i wymianą tego akumulatora XDDD Ja #!$%@? no komu się to mogło przytrafić jak nie mi xDDD

##!$%@? #slub #wesele #motoryzacja
  • 83
  • Odpowiedz
  • 41
@Liwiia o jak skisłam xDDDDD mówisz to kolesiowi, który do ślubu jedzie z córeczką na tylnym siedzeniu xD na bank wszyscy mega wierzący goście nie pójdą w tango na weselu, bo przecież wiara u nas wcale nie jest jedną wielką hipokryzją (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
o jak skisłam xDDDDD mówisz to kolesiowi, który do ślubu jedzie z córeczką na tylnym siedzeniu xD na bank wszyscy mega wierzący goście nie pójdą w tango na weselu, bo przecież wiara u nas wcale nie jest jedną wielką hipokryzją (σ ͜ʖσ)


@Mollina: Nie czytałam wszystkiego, nawet nie wiedziałam, że z córeczką, a dla kogo jest dla tego jest hipokryzją
  • Odpowiedz
@Liwiia okej, przyznaję rację. Nie powinno się brać w idealnym świecie. Ja spojrzałam na to ze swojej perspektywy, ale zapomniałam, że właśnie w piątek (za jakiś czas) biorę tylko cywilny. Przecież jak ktoś nie bierze kościelnego, to jaki problem? Dzień jak dzień. Patrzę pragmatycznie - na wolne daty i finanse.
  • Odpowiedz
@Liwiia: A czy zdajesz sobie sprawę, że episkopat zniósł nakaz powstrzymywania się od zabaw w piątki?
Obowiązuje jedynie wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Pominę to że wstrzemięźliwość ta obowiązuje jedynie w polskim kościele. Gdy wyjedziesz kilka km poza granice kraju to już ten zakaz nie obowiązuje co jest wielkim xD i hipokryzją lekką. "Jeden powszechny kościół"
  • Odpowiedz
@agaja tak, racja. Biję się w pierś, trochę się zagalopowałam. Z niebieskim ostatnio mamy wysysp wesel naszych znajomych "pierwszych ateistów, państwo tylko świeckie, hurr durr", a jedni nawet przy okazji ochrzcili bombelka :)

Nie byłam jeszcze na ślubie, gdzie para faktycznie wybrałaby sakrament ze względów religijnych. Zazwyczaj to kościół, ładny obrządek i naciski rodziny. Jestem bardzo krytyczna, może faktycznie za bardzo.
  • Odpowiedz
@Czachaaa

Teraz Cię jeszcze bardziej zszokuję więc się trzymaj! Ja będę ten samochód prowadził a nie siedział z tyłu a ponadto w samochodzie pojedzie moja żona i córka która ma prawie 3 lata a my bierzemy ślub dziś! #!$%@? nie? xD Nie tak jak trzeba robić xD Ale CI DEBILE NAWET TEGO NIE SPRAWDZAJĄ!

Aleś się napiął, jak plandeka na żuku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kol. @
  • Odpowiedz