Wpis z mikrobloga

Żenię się o 13 00. Odpicowalem sobie elegancko auto i okazało się że jebnal akumulator xD wszystko działa tylko nie ma siły żeby wystartować xD zyczcie mi k---a szczęścia żebym się wyrobił że wszystkim łącznie z kupnem i wymianą tego akumulatora XDDD Ja p------e no komu się to mogło przytrafić jak nie mi xDDD

#j--------e #slub #wesele #motoryzacja
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Czachaaa u brata jebła rura w pokojach gościnnych nad salą i całe stoły zalało, ubaw był nie z tej ziemii. Nikt nie chciał mówić młodej parze że mają większość stołów zalane żeby się nie potrzebnie nie stresowali xD
  • Odpowiedz
@Czachaaa

Kiedyś pan młody mi wymusił 2 godziny przed swoim ślubem wypożyczonym Chryslerem 300C. Oczywiście był dzwon i oba auta były unieruchomione.
  • Odpowiedz
Bo to jest dzień postu


@Liwiia: Moja mama też ma tak zabetonowany pogląd- tak jakby nie było możliwości pozyskania dyspensy. Z tego względu przy wyborze między środą a piątkiem padło na środę
  • Odpowiedz
ślub w piątek? :O


@brzytew: Zobacz sobie jakie terminy mają dobre sale/restauracje w soboty. Niestety to już paranoja i stąd ludzie biorą inne dni niż soboty żeby nie czekać nie wiadomo ile czasu.
  • Odpowiedz