Wpis z mikrobloga

@vieniasn: te z aliexpress niestety nie są dobrej jakości, przede wszystkim umocowanie w vite powoduje często rysy. Dlatego zdecydowałem się na hori - to najlepsze akcesoria do Vity. Ale rozumiem, ze cena może być zaporowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ufok17: zależy jak podchodzisz do sprzętu. Ja sobie nakleje szkło i też będzie spoko. Dlatego też tego typu rzeczy kupuje używane. Wtedy mi tak nie żal. Jakbym dał za vite z 700 w stanie ideolo to co innego. Dałem malutko to się tak nie martwię.
@ufok17 Yyy... Ale wiesz że taka cena jest tam regularnie? Te ceny na ebayu wynikają z tego, że Vita nie żyje i producenci przestają produkować akcesoria, ale kupi to tylko ktoś wyłączony technologicznie.
Dla mnie zaczep na górze jest IMO zbyt luźny, a te wypustki na dole są znacznie mniej wygodne, niż w uchwytach z normalnymi rączkami. Na podróż ok, ale do grania w domu lepiej sprawdza się chińszczyzna za 50zł ¯\
Tarec - @ufok17 Yyy... Ale wiesz że taka cena jest tam regularnie? Te ceny na ebayu w...

źródło: comment_jvJraOc8rhkXd8VEsd8Yuy26TSYiKs36.jpg

Pobierz
@Tarec: Wiem Rafał, ze cena jaka się dziś pojawiła to cena regularna. Jednak nigdzie nie było już w tej cenie a mega się napaliłem na tego gripa, wiec po prostu ucieszyłem się, ze udało się kupić w „normalnej” a nie zawyżonej przez japońskich Januszy cenie
@ufok17 A, no to ok, bo zabrzmiało jakby te 400zł było normalną, wyjściowa ceną.
A Playasia zawsze na propsie, tylko te odprawy celne ( ͡° ʖ̯ ͡°)