Wpis z mikrobloga

@TwojStaryToKorniszon: a najlepsze jest to, ze najczesciej ludzie i tak nie uzywaja tych aut ¯\(ツ)_/¯ mam sporo znajomych, ktorzy wynajmuja nowe auta i jezdza nimi do pracy 5km a i tak najczesciej to rowerem przyjezdzaja. ludzie po prostu kupuja rzeczy bo im daje to poczucie zadowolenia. to, ze daje to radoche przez 2 miesiace i znowu trzeba cos kupic, to tam #!$%@?. z drugiej strony. dzieki nim sa uzywane auta
@kisiak jak mi się to audi spodobało w wersji z żółtym lakierem, to aż zacząlem się zastanawiać czy mnie stać na ten leasing. A jakiś czas temu żółty lakier wycofali ¯_(ツ)_/¯
@panTralalinski a3 limousine po lifcie. Urzekło mnie linia nadwozia w tym żółtym kolorze. Właściwości jezdne też przyjemne. W samochodach szukam nie tylko praktyczności, ale też jakichś emocji :)
@panTralalinski ale w innym kolorze, niż żółty aż tak mnie nie przekonuje :) swoją drogą będę musiał w przyszłym roku zmienić auto, bo rodzina się powiększa. Ale patrzę w kierunku dalekiego wschodu. I nie będzie to typowo rodzinne auto, ale coś pośredniego w tym względzie. Honda Civic X nie jest super rozsądnym wyborem przy dwójce dzieci, ale nie samym rozsądkiem człowiek żyje :)