Wpis z mikrobloga

Dziewczyna kolegi zamówiła lodówkę na jakiejś szemranej stronie.
Oczywiście wałek. Poszkodowani oni + kilkadziesiąt innych osób.
Ostatnio pismo z prokuratury dostali, że sklep neonet.com/prv.pl (jakieś takie dziadostwo), działał na stronie o nazwie..
donald-tusk-was-wyruchał.com xD

#heheszki #bekazpisu
  • 57
  • Odpowiedz
@azurro: nie wiem czemu, takie mamy widocznie spaprane prawo. Kupując przez internet często widzę możliwość zaznaczenia opcji "ochrona kupującego" ale nie analizuje gdzie zarejestrowana jest firma która sprzedaje daną rzecz.
Z resztą, co to ma do rzeczy? Chodzi mi popularne ostatnio, jak już ktoś wyżej napisał, słownictwo "victimblaming". Jakie znaczenie ma, z Twojego punktu widzenia, czy wina jest czyjaś czy Twoja jeśli ostatecznie ty ponosisz konsekwencje? Wychodzę z założenia że powinno
  • Odpowiedz
Jak ktoś oszukuje przy podatkach to jest wręcz bohaterem.


@azurro: No chyba to w porządku. Nie daje przyzwolenia na rabunek przez bandytów. Przecież jak rozumiem o to ci chodzi.
  • Odpowiedz
@azurro: Piszesz rozsądnie, wypowiadasz się ładnie... nie szkoda Ci czasu na moralizowanie komentarzami na wykopie?
Przecież to w większości przypadków walka z wiatrakami. Jak w realnym życiu - oprócz przyzwolenia o którym piszesz to jeszcze dzika radość, że komuś jest gorzej i można mu komentarzem #!$%@?ć do końca.
  • Odpowiedz
@UberWygryw: klamiesz.
Po pierwsze, w trakcie postepowania z prokuratury pokrzywdzeni nie dostaja zadnych pism z wyjasnieniami czy czymkolwiek.
Po drugie, taka (ani podobna) domena nie istnieje i nigdy nie istniala.
  • Odpowiedz
@xfin: Skoro już pytasz i chcesz się bawić w mojego psychologa to chętnie odpowiem...
Chciałbym ci powiedzieć, że wchodze w takie dyskusje, bo może zmieni to pogląd chociaż jednej osoby. Chciałbym żeby to była prawda.
Ale tak naprawdę to jestem tą samą świnią z tego samego chlewu, może mam inny brud za uszami. W moim przypadku chodzi o podbudowanie ego, chyba.
Jak widzisz nie jestem populistą, staram się nie zgadzać z
  • Odpowiedz
znowu zrzucanie odpowiedzialności na oszukanych


@pierwszapomoc: dlatego jest opcja "płatność przy odbiorze" dla tych co się boją. A kto się nie boi to cóż... internet rządzi się swoimi prawami i kto naprawdę się słabo w nim orientuje to zostanie oszukany.
  • Odpowiedz