Wpis z mikrobloga

Marzę i fantazjuję o partii, które odbierze 500+.

Ten ryk byłby większy niż cokolwiek, co widzieliśmy do tej pory. #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMaglev to od razu kosiniakowe zapomogi z mopru i gminne zapomogi.nie mówię że 500+ jest jednoznacznie dobre ale śmieszą mnie ludzie co mysla że to jedyne rozdawnictwo i przed PiSem nie było.
  • Odpowiedz
To się niestety nie stanie. Aczkolwiek jakby to się stało to dźwięk pękających dup byłoby słychać w Japonii
  • Odpowiedz
@PanMaglev: żadna partia która będzie głosić że odbierze 500+ nie wygra. Tutaj trzeba podstępem objąć władzę, a potem dopiero ich w------ć.


@Borealny: Brzmi jak program platformy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zajoncu: i c--j z tego, skoro właściwie nie wprowadzili nic co obiecywali. Zapoznaj się z ich programem z 2007, 3x15%, itp, itd i ile z tych obietnic weszło w życie. Głosowałem wtedy na PO i poczułem się w------y bez mydła, nigdy więcej.

Z resztą, jak PIS dochodził do władzy, myślałem że 500+ to kiełba wyborcza i nie ma szans że to wejdzie, a tu c--j, zaskoczenie w drugą stronę, chociaż
  • Odpowiedz
@PanMaglev to się dlatego nazywa "500+" a nie "ćwierć minimalnej plus" żeby inflacja to zeżarła po spełnieniu swojej roli. Ogromna podwyżka cen prądu niedługo popchnie inflację bo koszty energii wpływają na wszystko.

Minimalna będzie ciągle rosła bo pośrednio wpływa na wysokość składek ZUS i również inflację. Po wyborach dowalą kolejne podatki, test przedsiębiorcy i tym podobne, może jeśli nie przyjdzie kryzys to jakimś cudem nie jebnie, ale ja mimo wszystko powtarzam
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Ktoś musiałby się poświęcić politycznie, by to zrobić, w takim wypadku PO odpada, bo na pewno nie będą chcieli utracić swojej kilkunastoletniej pozycji w Sejmie, lewica wręcz popiera(Biedroń), Kukiz z PSL-em mają zbyt elastyczny kręgosłup i parcie na utrzymanie się na powierzchni, zaś Korwin nie zdobędzie silnej pozycji nawet jak wejdzie do sejmu. W skrócie musi coś p--------ć gospodarczo i chyba tak to się skończy, ewentualnie inflacja sprawi że
  • Odpowiedz