Wpis z mikrobloga

Po kilku latach na tych aplikacjach #tinder #badoo #gg #datezone wiem że nie ma znaczenia co zrobię, to i tak nie wyjdzie
Każda mnie zlewa i nudzi się w rozmowie ze mną
Już nie mam sił
Nigdy nie mam do powiedzenia nic zabawnego, ciekawego
Nie mam na tyle oleju w głowie by poprowadzić rozmowe i zwyczajnie sobie odpuszczam
To ja muszę od razu wiedzieć co pisać dlatego poradniki nie pomogą
Taki nudziarz z aspergerem i neurotyzmem nie będzie wiedział jak zaintrygować dziewczynę o czym się przekonałem będąc na tych stronach kilka lat
I nie piszcie mi jak powinienem napisać do niej, bo to ja sama siebie powinienem jako facet to umieć bez prowadzenia za rączkę
#takaprawda #przegryw #gadugadu #foreveralone #samotnosc #feels #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zespolaspergera #autyzm
M.....9 - Po kilku latach na tych aplikacjach #tinder #badoo #gg #datezone wiem że ni...

źródło: comment_jbDBcTu36qSkrw16lfKka16s8ekiLj1M.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie bój żaby, ci faceci którzy są wyrywani przez panny są jeszcze słabsi w dyskusjach, naprawdę słaba bajera i ciężko przeskakują z wątku na wątek. Widziałem ich rozmowy nie raz, nie dwa. To kobiety ich ciągną "za rączkę", same jakoś podpowiadają tak, by wyszło, że to oni podrywają, a tak naprawdę one im pomagają w interakcji. Rozmowa w ogóle nie gra roli dla kobiet na portalach, zresztą większość z nich sama nie
  • Odpowiedz
@Thachi:
No ja znajdowałem i dziwnym trafem zawsze miaeszkały daleko.
Dziewczyny z mojej okolicy zawsze miały mnie w dupie
Taka prawda że one nie traktowały mnie poważnie a te co miały blisko zlewały od razu
  • Odpowiedz