Wpis z mikrobloga

@Zamknijmordeboncki: ja na studiach mieszkałem z ziomkiem, co pojechał swoją felicją do warsztatu, bo coś się działo. Powiedzieli mu, ze tak chodzi, bo ma katalizator zatkany i mogą mu to zrobić przy okazji uszczelniania części wydechu.
Wrócił do domu szczęśliwy, że wycięli mu kata za darmo i nie musiał płacić za utylizację
  • Odpowiedz
@greg1970 Mi ostatnio na trasie rozrząd się z----ł, zamówiłem lawete z mechanikiem, który stwierdził powyższe. Ja szybko telefony... Naprawa rozrządu to nawet 1500, gdzie mój samochód wart góra 800 zł, no to kasacja. Mechanik zaczął mnie wkręcać, że za kasacje już się kasy nie dostaje, że odwiezie mi auto lawetą za stówe na szrot i wyśle wszystkie papiery żebym kasę z ubezpieczenia miał. Czerwona lampka... Poszedłem na szrot w mojej okolicy
  • Odpowiedz
@zielony92: Zależy od samochodu, zadzwoń do innych mechaników i spytaj o cenę. Chociaż w sumie trochę już późno na to, ale będziesz miał porównanie jak coś wymyśli jeszcze..
  • Odpowiedz
Miałem typa w robocie, który zapłacił za wymianę 9l oleju w swoim fokusie mk2.


@Zamknijmordeboncki: brzmi jak urbanlegenda, ale niestety, to prawda, mnie tak kiedyś usiłowali orżnąć i to nie u Pana Mnietka w garażu, tylko w ASO na przeglądzie gwarancyjnym. Gdy poszukując przyczyn rachunku sporo wyższego, niż się spodziewałem, dotarłem do identycznej ilości oleju, gdy pokazałem to palcem i poprosiłem o wytłumaczenie, usłyszałem, że no tak, wchodzi mniej, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greg1970: mechanicy w tym kraju to jest j----a patologia. Kumpla na tłumik w c---a chcieli zrobić. Pojechał na wymiane, wymienili. Za rok jechał do nich coś tam robić a mechanik gada że tłumik to wymiany. Faktycznie coś trzeszczało. Kumpel się w-----ł znalaz wszystkie faktury i z mordą do mechanika. No i teraz mu ten tłumik na gwarancji robią :D
  • Odpowiedz