Wpis z mikrobloga

#!$%@? tego overpassa, jaka ta mapa jest po prostu #!$%@? no ja #!$%@? drugie najwieksze gowno zaraz po de_nuke, jak nastepnym razem bede musial grac ktoras z nich po prostu wpisuje +left i ide zwalic konia nie chce mi sie grac tego scierwa nastawionego na granie druzynowe a jedyna gra druzynowa jakiej uswiadczysz podczas grania ich bedzie po stronie druzyny przeciwnej i jeszcze te smetne kolory ze rzygac sie chce po prostu taka sraka w niemieckim miasteczku w pochmurny dzien no ja #!$%@? kto by chcial byc w takim miejscu
#zalesie #csgo
Pobierz minecraftkoxik2008 - #!$%@? tego overpassa, jaka ta mapa jest po prostu #!$%@? no ja ...
źródło: comment_K5EOmLN5HOFUedn3bIPLq6c8AakywA9c.jpg
  • 12
@wyporkiewicz: chyba chory jestes, obecny overpass ma kolorystyke w stylu np. starego inferno czy nuke czyli nudną i smętną, duzo w niej zolto-brązowego koloru, wejdz sobie nawet tera na csa i sie przelec po nowym inferno / nuke / dust2 / czymkolwiek i potem po overpassie, roznica widoczna golym okiem
@donOGR: zeby glupi mial pytanie; a tak serio, to moja odpowiedz brzmi: bo inne mapy nie wymagają aż takiego grania druzynowego jak overpass i nuke, mozna tam w mniejszym lub wiekszym stopniu carrowac druzyne solo poprzez rozne akcje ktore sa po prostu niemozliwe na overpassie / nuke ze wzgledu na budowe mapy