Wpis z mikrobloga

Znajomi zawsze pytali jak to możliwe, że w wieku 24 lat miałem już własne mieszkanie bez kredytu, w miarę nowy samochód kiedy oni nie mogą połączyć końca z końcem. Zawsze odpowiadam, że tylko uczciwa ciężka niekoniecznie fizyczna ale praca.
Już mając 13 lat pierwszy raz pracowałem w wakacje na zbiorach truskawek, do 18 roku życia każdy weekend i wakacje czy ferie pracowałem. Truskawki, ulotki, gazety, budowlanka, przerobiłem tego wiele. Dopiero w wieku 23 lat dostałem od ojca samochód, mieszkanie i 200 tys na rozwój własnej działalności.

#oswiadczenie #praca #dziecinstwo
  • 23
  • Odpowiedz
@Zarzutkakke: twoj stary to byl jednak gosc. podobala mi sie jego odpowiedz, gdy zapytano go o sekret bogactwa:

w zyciu najwazniejsze to dobrze wybrac rodzicow

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dopiero w wieku 23 lat dostałem od ojca samochód, mieszkanie i 200 tys na rozwój własnej działalności.


@Zarzutkakke: Zawód syn, tyle w temacie. I do tego fałszywy różowy pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zarzutkakke: ja za to w wieku 50 lat mam #!$%@?. 500 złotych renty za 35 lat pracy. Oszukali mnie, banda złodziei polskich desydentów #!$%@?. Teraz jestem żywą reklamą, a to z dykty ciężkie #!$%@? owijają... Dobra #!$%@? koniec
  • Odpowiedz
i 200 tys na rozwój własnej działalności.


@Zarzutkakke: za 200 tys to bym sobie życie ułożył a ty przychodzisz #!$%@?ć głupoty? moich rodziców nie było stać żeby mi podstawowe rzeczy sfinansować a ty dostałeś auto i gotówkę?
noż #!$%@?
co za debil
  • Odpowiedz
@Zarzutkakke: Te ulotki naprawdę wyciągają ludzi z biedy.


Na studiach nosiłem równocześnie ulotki dwóch firm. Tylko one o tym nie wiedziały ( ͡º ͜ʖ͡º) Miałem za godzine 15 zł do ręki, zajebista fucha tylko w co drugim bloku wyzywali i grozili przez domofon.
  • Odpowiedz
Te ulotki naprawdę wyciągają ludzi z biedy.


@Aokx: @mateoaka: a żebyście wiedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
domki - "za kilka dni będzie u państwa zbiórka odzieży i makulatury, koców, zabawek itp - na rzecz fundacji xyz"
Bloki - "kupię mieszkanie w tej okolicy"

Głównie za kasę z takich ulotek plus czasem drobne fuchy internetowe, zwiedzilem z kolegami na studiach jakieś 25 krajów i to w Azji,
  • Odpowiedz