Wpis z mikrobloga

Jak zacznę grać, to trzeba mnie pługiem od komputera odciągać


@mfek00: nie tylko Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię takie wygibasy taśmociągowe, że spaghetti przy tym wysiada


@mfek00: właśnie to jest najlepsze w tej grze, każdy robi tak jak chce. Jedni robią spaghetti, inni main busy, inni na pociągach a jeszcze inni coś innego :P Nie mówiąc o tym, że jak czasami ktoś wrzuci swoją bazę
@mfek00: pograj sobie na singlu, wynajdz kazda dostepna technologie, pobaw sie ile mozesz, a wtedy wbijaj na multi na duze serwery i patrz ile przegapiles ( ͡° ͜ʖ ͡°) 90% wiedzy na temat budowania nauczylem sie z multi, ale radze nie wchodzic od razu, bo to troche jak granie na kodach, gdy nagle sie dowiadujesz jakie rozwiazania sa najlepsze do poszczegolnych problemow. Kazdy zaczynal od spaghetti
@mfek00 Ja mam problem bo jak odstawię to tylko na dłużej niż miesiąc to po powrocie zaczynam od nowa bo już nie pamietam swojej wizji idealnej bazy :D i tak chyba już z 8 razy budowałem wielkiego #!$%@? od nowa. Raz nawet prowadziłem krucjaty - jeździłem w pełni wyładowanym czołgiem i czyściłem mapę z robali. Potem odgradzalem się między wielkimi jeziorami murem i stawiałem całe zastępy działek laserowych. Doszedłem do momentu, ze
@mfek00: 1. Jak masz możliwość, to nie grać po nocach, a bardziej w dzień, i nie siedziec na słuchawkach. W tle słuchać ulubionej muzyki. Łatwiej odejść, gdy wiesz, że poza graniem są w danej chwili inne fajne rzeczy na których warto się skupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mfek00: Bez przesady. Pociągi nie są trudne, a roboty same magicznie działają.
Ja moją bazę przebudowywałem kilka razy, bo wraz ze zwiększeniem produkcji odkrywasz problemy jak za krótkie pociągi, za małe piece itp.
A robale w normalnym trybie nie są już problemem, jak ogarniesz porządne ściany z wieżyczkami, laserami i miotaczami.