Wpis z mikrobloga

Tak twierdził rzecznik prasowy Jagiellonii. Jakże śmiesznie dziś wygląda to PÓŁ LIGI gdy mistrz Polski odpada z drużyną z Rygi a Cracovia z pucharowiczem ze Słowacji. Heh, a Jagiellonii to nawet w pucharach nie ma.
Od Legii najwięcej wymagają ci którzy jej nienawidzą. Zajmijcie się swoimi klubami, gdzie one są?

#legia #pilkanozna #mecz
#ekstraklasa
peetee - Tak twierdził rzecznik prasowy Jagiellonii. Jakże śmiesznie dziś wygląda to ...

źródło: comment_q4uvNGpNHej7LjTr6v9jHQ8FSFYSLlsA.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: To jest serio irytujace. Jeszcze Lechie moge troche zrozumiec, chociaz jak dla mnie to troche za bardzo byla chwalona po w-------u 1:4, ale Piast, ktory odpadl ze slabiutkim w tym sezonie BATE oraz z FC Ryga, czy Cracovia odpadajaca z zespolem, ktory przegrywa z tymi leszczami od Legii....

ta sama gadka co roku, Legia slaba, kazdy inny by awansowal, taki Rakow to w ogole, 1/2 Ligi Mistrzow, a jak
  • Odpowiedz
@miki4ever: słuchaj ja nie kibicuje legii ale na tym tagu są osoby dla których przegrywanie z Dortmundem i Realem to kompromitacja i lepiej odpaść w eliminacjach albo całkowicie nie grać w pucharach. Nie wymagaj od takich ludzi logicznego rozumowania. To oczywiście nie zmienia faktu, że ciężko się ogląda Legie ale cóż nikt inny nie został....
  • Odpowiedz
To oczywiście nie zmienia faktu, że ciężko się ogląda Legie ale cóż nikt inny nie został....


@andrzejoholik: Nie mam zamiaru z tym polemizowac, ale trzeba zachowac jakies proporcje. CIagle n-----------e na Legie, a jak Piast sie kompromituje w Rydze to jakos nikt specjalnie sie tym nie przejal. Lechia byla chwalona jakby odpadla z Ajaxem. Kabaret.
  • Odpowiedz
@miki4ever: to komplementowanie Lechii, gdzie po pierwszym meczu powinni już załatwić sobie awans jest śmieszne. Tu się w pełni zgadzam. Natomiast jeżeli chodzi o Piasta to wynika chyba z niższych oczekiwań wobec tego klubu i takiej ogólnej sympatii. Tzn wiesz Piast jako mistrz, romantyczna historia, drużyna która nikomu nie przeszkadza. Gdyby to była Legia czy Lech to szambo wylałoby się bardzo szybko.
  • Odpowiedz
@peetee: Nikt Jadze i reszcie połowy ligi nie broni zająć miejsca 1-3 w lidze lub wygrać PP i kopać się po czolach w pucharach na własny koszt, ale jak się nawet tego nie potrafi to jak taki ktoś nawet śmie zabrać głos xD
  • Odpowiedz
@peetee: Cracovia odpada z DAC'em, które przegrywa dwumecz jak i mecz u siebie z Artiomisem, który na tle Legii wygląda jak g---o, ale jak wiadomo każdy by przeszedł, a Legioa to ogóry xD

Nie ma co pisać z tymi chorymi ludźmi, kompleksy jak nie wiem.Oni wolą spuszczać się jak ŁADNIE przegrają jak to było w przypadku Piasta czy Lechii.
  • Odpowiedz
@nobrainer: Tu akurat z jednym sie zgodze z Vukovicem. W pucharach liczy sie 0 z tylu. Co z tego, ze Piast gral pieknie, Lechia pieknie prowadzila gre, nad Probierzem do dzis sie spuszczaja jak ustawil zespol, skoro tracili mnostwo durnych bramke, zwlaszcza u siebie, co skutkowalo pozniejszym odpadnieciem.

Lechia z taka gra obronna nie miala szans w Danii, jakby bylo trzeba to by im Broendby jeszcze z pare bramek walnelo
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ludzie cisną po Legii, bo ci przez cały sezon w ekstraklasie wyżej srają niż d--y mają.

Kibice się wywyższają jak to zjadają ekstraklasę i że tylko Legia może godnie reprezentować Polskę w europejskich pucharach, dziennikarze i ogólnie wszyscy pompują ten balonik do granic możliwości, jaka to Legia jest wspaniała i potężna i tak dalej.

Ogólnie ego kibiców, piłkarzy czy pracowników tego klubu można porównać z ego Lecha
  • Odpowiedz
@peetee: chodziłem z kolesiem do szkoły wydawał się inteligentny ale kompletnie nie czaję o co chodzi w tym zdaniu. Powiedziałbym bardziej że będąc mistrzem Polski o wiele łatwiej jest dostać się do Ligi Europy
  • Odpowiedz