Wpis z mikrobloga

@PussyDestroyer1995 I mówi to koleś 95 rocznik XD Domyślam się, że słuchasz rocka i tęsknisz za czasami, które znasz tylko z opowieści i zdjęć.

Ludzie się nie zmienili, bo ludzie się nie zmieniają. Zmieniły się tylko czasy. Teraz jest to po prostu bardziej widoczne, bo jest internet. Poza tym - czy to coś złego, że żyjemy w tak zajebistych czasach, że ludzie są w stanie w miesiąc lub kilka odłożyć na wakacje
@ZoNKeR: Mówi to koleś, który obserwuje to wśród swoich rówieśników, więc wie o czym mówi. Swoją drogą ciekawe domysły - niestety rozczaruję Cię, bo zupełnie nietrafione. Nie wiem też skąd wniosek, że piję do "kiedyś było lepiej", bo wspomniałem jedynie o mentalności ludzi w podobnym do mojego wieku. Chyba lekka nadinterpretacja z Twojej strony.
@Mescuda: Zauważyłem, że im więcej obowiązków tym z czasem da się wszystko coraz lepiej ogarnąć. Tak, mam żonę, dzieci, firmę, kredyt, mieszkanie, ubezpieczenia, auto, jeżdżę codziennie rowerem, byliśmy na wakacjach, a jeszcze do tego próbujemy z całkiem niezłym skutkiem dorzucić fitness/siłownię i w przyszłości języki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wymaga to wszystko jakichś nadludzkich zdolności. Trzeba po prostu przestać marnować czas... choć też potrafimy wieczory spędzić
Tak to jest, bo mamy pokolenie dwudziestokilkuletnich ludzi, którzy są cholernie dziecinni. Kiedyś facet w wieku 25 lat był głową rodziny, dziś często to niedojrzały emocjonalnie dzieciak który żyje za pieniądze rodziców.


@PussyDestroyer1995: Eh #!$%@?, ci millenialsi. Kiedyś to było. A gówno.

Idealizujesz dawne czasy, a było tak samo. Kiedyś ludzie mieli nawet lepiej biorąc pod uwagę rynek mieszkaniowy. Mieszkania były za 100-150k, nie 300-500k. A facet najczęściej nie umiał gotować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@PussyDestroyer1995: To źle? Jeśli lubisz dojrzałe życie to je prowadź (zakładając, że zachowania które uważasz za dojrzałe rzeczywiście takimi są), ale nie wymagaj od wszystkich ludzi po 20 by prowadzili życie jak chłop 30 lat temu. Strasznie januszowe jest takie gadanie. Co Ci przeszkadza, że jakiś 25 latek czerpie z życia to co chce, a nie to co mu narzuca schemat życia jego dziadków. Czasy się zmieniły, ludzie odchodzą od życia
@Mescuda: Tak to jest, bo mamy pokolenie dwudziestokilkuletnich ludzi, którzy są cholernie dziecinni. Kiedyś facet w wieku 25 lat był głową rodziny, dziś często to niedojrzały emocjonalnie dzieciak który żyje za pieniądze rodziców.


@PussyDestroyer1995: Witam Pana Jakuba "Czarodzieja" Łoteckiego na wykopie. Proszę się rozgościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)-