Wpis z mikrobloga

Po ośmiodniowym deloadzie na wyciskanie wjechał porządny trening. Deload robiłem w I dzień wyciskania 70% intensywności i objętości, II dzień wyciskania 50%. Piersiowe i triceps odpoczęły mi wystarczająco i w końcu nie bolały xD
Podciąganie zostało wyrzucone i jest robione następnego dnia.
Wyciskanie z pauzą 180x1, 200x1,PR 220x1(wcześniej 212.5)
Spoto press 2x2x170
OHP pin press 2x60,80,100 120x0( ͡° ͜ʖ ͡°)
Floor press 2x170, PR 2x200(wcześniej 190x3)
Trzymanie sztangi 3x10s x240kg
Rotacja zewnętrzna na gumie jednorącz 5x10

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #filipides
Darksed - Po ośmiodniowym deloadzie na wyciskanie wjechał porządny trening. Deload ro...
  • 15
W twoim odczuciu na floor press weźmiesz więcej niż na ławce czy jednak na płaskiej się więcej wyciśnie?


@stefan8800: @Darksed: Właściwie zawsze więcej wycisniesz na ławce, jak wyciskasz więcej w floor press to oznacza że masz coś nie tak z techniką wyciskania na ławce.

@Darksed: Gratuluję, na lbs też patrzysz więc pewnie 500 jest celem hehehe :) Powiem Ci że ten sam styl wyciskania masz co ja miałem, ale
@IntruderXXL: Dzięki. Już czuję że 500 się zbliża. Ja też zmieniłem chwyt przez ostatnie 2.5 miesiąca wyciskam o jeden palec szerzej z serdecznego na środkowy aby skorzystać ze swojego atutu czyli piersiowych. W następnym cyklu spriorytetyzuję triceps i barki bo zostały w tyle.
@IntruderXXL: Na floor pressie czuję, że potrafię spinać klatkę i że ona wypycha sztangę na dole, już nie mówiąc o pełnej stabilizacji pozycji a ławka jak to ławka może mam #!$%@? na swojej siłce ale średnio się na niej czuję i mam wrażenie że bardziej losowo odcina prąd w tricepsie niż na floor pressie. Ale fakt faktem i tak pewnie ławkę mam silniejszą. btw pisałeś niedawno, że tate pressy mogłeś robić