Wpis z mikrobloga

Będąc w okolicy rynku #rzeszow, przechodząc koło dwóch Sebastianów, jak skręciłem za winkiel usłyszałem coś w rodzaju "pa jaki pedał". Ubrany byłem picrel, no zamiast butów brązowe monki. Morda też brzydsza, no ale to model.

Idąc sobie dalej taką, posługując się sebastianową terminologią "rozkminę" miałem. Co kieruje, tymi ludźmi, że picrel jest uważany za pedalski (czyli przerysowany, zbyt dziewczęcy), a ten w komentarzu za "prawilny i fajny".

Toż przecież nawet Karyny nie mają problemu z wyborem, same wyglądając jak pardia Lady Gagi xD Jak można nazwać monki, chinosy, koszulę i marynarkę niemęskimi XD Przecież to kanon męskiej klasyki gdzieś od dwudziestolecia międzywojennego. Czyli coś tu nie tak z tym "pedały", przecież Sebastiany tylko same sobie powtarzają, że są prawilni. Chcą się podobać mężczyznom, czy co? xD No jak XD

Całkiem poważnie pytam : jestem naprawdę ciekawy tego procesu myślowego. Zazdrość - kwestia gustu nie może być zazdrością. Jeżeli chodziłoby o kasę, to pokupowaliby BMW z Reichu i ciuchów z husarzem/inne PROSTO/KRZYWO.

Walka klas - czyli Sebastiany to są takie małe kato-socjalisty, które chcą patrzyć na "Pana" z wyższością żeby nie czuć się jak gówno?

Uprzedzając: nie, nie jestem kung-fu, jiu-jitsu MMA fajterem żeby wszystkim #!$%@?ł, pouczył i jeszcze medal dostał. Blisko mi już do 30stki i przecież nie będę się szarpał z jakimiś menelami, bo coś tam skomentowali. xD Ja wiem, ze 90% wykopu, już za krzywe spojrzenie by ich "pokarało", ale bądźmy poważni XD Zresztą to tak jakby ktoś z 20letniego gruza skomentował nowe auto, że #!$%@?. No kto poważnie tym by się przejął. Ja szukam procesu myślowego za tym stojącego.

#homoseksualizm #patologia #modameska
Camilli - Będąc w okolicy rynku #rzeszow, przechodząc koło dwóch Sebastianów, jak skr...

źródło: comment_lrqQz8PKuz9jA9EsOQAf99A8gv2nzVae.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Będąc w okolicy rynku #rzeszow,


@Camilli: ech, szedłeś w zagłębiu polskiej południowo-wschodniej tradycyjnej kultury, wartości, nietolerancji, zamknięcia na wszelką inność, gdzie wiele miast i gmin podjęło średniowieczne z ducha uchwały anty lgbt, i ty zadajesz takie naiwne pytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 584
@Camilli: z mojego doświadczenia, dresiarze prawilniacy uważają za pedalski każdy strój sugerujący, że poświęciłeś na jego wybór czas i uwagę. Niezależnie od tego czy to jest klasyczna elegancja, streetwear czy coś awangardowego
  • Odpowiedz
@Camilli: zakompleksione i mało ambitne sebki ujmą męskości każdemu, przez które poczują się zagrożeni. ten typ "ludzi" tam ma. ja np. ostatnio od takiego sebka usłyszałam niedawno, że: "inaczej mówiłam jak się z nim ruchałam", bo będąc w grupie ignorowałam patusa, już nie mówiąc że pierwszy raz go w życiu widziałam.
  • Odpowiedz
@Camilli: kieruje nimi bieda i zazdrosc. Bieda bo sa uposledzeni umyslowo przez co nie moga zarobic wystarczajaco duzo, aby sobie takie ciuchy kupic. Zazdrosc poniewaz sami wygladaja jak stare, potargane spodnie. Wiesz jak to jest. Ja jestem dres, Zdzichu jest dres, a Ty jestes lalus i pedal bo my tak uwazamy, bo jest nas wiecej, a wiec mamy racje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zlac ich cieplym moczem
  • Odpowiedz
@ithlinneaegli: Ale jak ktoś może ujmować męskości, kto sam wygląda jak dziecko. Jeszcze zrozumiem, jak ktoś poszedł w jakąś awangardę - to chłopcy blokowisk i wsi, świata dużo nie wiedzieli - nie rozumieją.

Ale jak taki klasyczny męski kanon, który z dziadka na ojca i syna jest przekazywany. No dobra, w domu tego nie mieli, ale przecież na filmach widzą. Nie mówię tu Ricku Blaine z Casablanki, czy nawet Ojcu Chrzestnym,
  • Odpowiedz
. Ja szukam procesu myślowego za tym stojącego.


@Camilli: masa wykopków tak samo uważa, jeśli ktoś nosi coś innego niż t-shirt i dżinsy, więc średnie miejsce do pytania :p
  • Odpowiedz
@Trapas: No jak. Przecież bycie zadbanym i schludnym oznacza więcej udanego flirtu z kobietami. "Prawilność" natomiast wzbudza szacunek tylko u kolegów... płci męskiej.

No więc jak XD
  • Odpowiedz
Wymagasz od sebixów aby wiedzieli co oznacza dobry ubiór i jak należy wyglądać jeżeli nie zamierza się stać cały dzień tylko pod sklepem?


@dawid110d: z drugiej strony jeśli ktoś widzi w tobie pedała po ubiorze to chyba też nie jest tak jak być powinno?
  • Odpowiedz
Jak można nazwać monki, chinosy, koszulę i marynarkę niemęskimi XD Przecież to kanon męskiej klasyki gdzieś od dwudziestolecia międzywojennego.


@Camilli: wydaje mi się, że Seby nie zdają sobie z tego sprawy xD
  • Odpowiedz
@Camilli: @dawid110d: @ithlinneaegli: @Leevvir: @Ogar_Ogar:

Czekaj, czekaj. Komentujecie zachowanie sebixów że oceniają po wyglądzie sami to samo robiąc odnośnie dżins + t-shirt :D ? No bajka :D Grube lewackie rozumowanie Panowie (i Panie?). Skoro dla Was każda osoba w dżinsie i koszulce to dresik i sebik to tylko zostaje mi pogratulować. A co do wyzywania od pedałów, mam kumpla gustującego w tych klimatach który wcale się tak
  • Odpowiedz
z drugiej strony jeśli ktoś widzi w tobie pedała po ubiorze to chyba też nie jest tak jak być powinno?


Odpowiem też za siebie. Jak mogę się przejmować opinią marginesu społecznego czy zdaniem innego Janusza, nie mającego najmniejszego pojęcia o temacie? Opinia mnie interesująca w tym wypadku to są kobiety w towarzystwie których się obracam, a tu żadna mi nie imputowała.

@korporacion:
  • Odpowiedz