Wpis z mikrobloga

Procedury srocedury w #pracaujanusza - dostaję info od działu sprzedaży (znów XD), że bajzel w plikach, hurr durr, wysyłki, ile w końcu ich jest! Wchodze do arkusza, widzę sprzedaż siedzi też w tym pliku i im grzecznie przepisuję to co widze w pliku. Myślę "nie będę się p-----------ł no", ale nagle pisze mi, że ok (bo sama chyba nie widzi XD) i że poprawić arkusz. No to musiałem ją uświadomić, że przecież dosłownie jej przekopiowałem komórki na komunikator i ona to potwierdziła.
Niestety nie dowiedziałem się, gdzie jest ten bajzel, ale straciłem kwadrans na próbę zrozumienia logiki działu sprzedaży, który znów nie umie dodawać kilku liczb () #januszebiznesu #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elementalista: @scouserpl: znam wiele kobiet po kierunkach ścisłych, matematycznych i same potarfią sobie do arkusza marko dopisać jak czegoś im się nie dostarczy. Raczej pytanie o to czy osoba nie ejst po jakiejś europeistyce czy innych nic nie wartych studiach jak zarządzanie i marketing .
  • Odpowiedz
@juzjuzjuz: @scouserpl: Panowie, jak już wspomniałem to #januszebiznesu, powiem tak: w tej firmie może jedna osoba skończyła coś związanego z branżą firmy, kierownik. Reszta? Nawet manager sprzedaży jest po jakichś językowych studiach. Tu jak ktoś przychodzi pracować to nie potrafi dwóch produktów odróżnić, nawet w ofertach pracy dodają, że nie trzeba się znać, że nauczą wszystkiego xD
  • Odpowiedz