Wpis z mikrobloga

Kolejny powód, żeby NIE KUPOWAĆ Tesli

https://spidersweb.pl/autoblog/tesla-zlamany-pedal-gazu/

Ci ciekawe podobna sytuacja miała miejsce w chińskim g---o samochodzie

http://namasce.pl/rosyjski-test-chinskiego-auta-zlamany-pedal-gazu-video/

Teraz wiadomo jaka to jest liga. Jak mi ktoś powie że Tesla jest premium to go wyśmieje.

#tesla #motoryzacja
Grzesio87 - Kolejny powód, żeby NIE KUPOWAĆ Tesli

https://spidersweb.pl/autoblog/t...

źródło: comment_I5xf0iSxGn9HvFw0oK8o2bq3t2EQsul7.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzesio87: Takie rzeczy mogą się zdarzyć w każdym aucie, tym bardziej, że z tego co widzę to raczej jednostkowy przypadek a nie wada Tesli. Gdyby była zbudowana z super wytrzymałych i solidnych materiałów to nie kosztowałaby tyle ile kosztuje, i tym samym szybko by upadła ze względu na koszt zakupu dla klientów.
  • Odpowiedz
@jej_czarne_oczy: jestem ciekawy co byś powiedział gdybyś jechał autostrada i był zmuszony do awaryjnego hamowania i poszedł Ci pedał hamulca. Sory ale to jest argument, żeby te samochody omijać szerokim lukiem. To nie jest żadne wytłumaczenie. Zwłaszcza, że takie rzeczy zdarzają się tylko w chinolach lub starych przerdzewiałych na wylot gruzach.
  • Odpowiedz
@Grzesio87: no pewnie, że należy traktować to poważnie bo to nie jest jakaś błaha usterka ale zapewniam cię, że w przypadku innych marek dzieją się podobne rzeczy, a poza tym jeżeli nie zdarzyło się to w Tesli na dużą skalę to po prostu może być wada produkcyjna egzemplarza.
  • Odpowiedz
@Grzesio87: takie rzeczy zdarzają się w BMW, Porsche, Mitsubishi i pewnie wielu innych. Wystarczy pogoglać trochę. Ja wiem, że dla wielu z was kupienie czegoś za dużo pieniędzy kojarzy się z tym że to jest niezniszczalne i na połowę życia (bo druga połowę będziecie na niego zbierać), ale tak nie jest
  • Odpowiedz
@jej_czarne_oczy: w chińskich i podobno w amerykańskich pokroju forda. Kiedyś był problem ze sprzęgłem tylko nie pamiętam w jakiej marce ale to jakieś 10 lat temu. Wygląda na to że to jest kwestia zastosowania złej mieszanki materialow. Btw. Te mocowania pedałów są puste w środku, co według mnie nie powinno mieć miejsca.
  • Odpowiedz
@jej_czarne_oczy: @Grzesio87: wtf, czy wy wiecie cokolwiek o wytrzymałości materiałów? Puste w środku to c-----e XD Dla waszej informacji kości ptaków też są puste w środku, polepsza to wytrzymałość i obniża masę, spróbujcie wygiąć rurę o ściance tak z 2-3 mm i pręt o takim samym przekroju, zobaczymy co pójdzie wam łatwiej
  • Odpowiedz
@totrek: no jak widać na c-----e bo się łamie ( ) widzę że ty nie masz pojęcia o biofizyce. Kości pneumatyczne są zdecydowanie bardziej złożone nic Ci się wydaje. Nie ma tego porównywać do plastikowej skorupki.
  • Odpowiedz
@Grzesio87: skoro wiesz jak działają to nie wiem czemu gadasz głupoty o tym że puste w środku to c-----e. Pozatym to zdjęcie ma już kilkanaście miesięcy a źródło jakim jest spiderweb skreśla jakąkolwiek jakość merytoryczną artykułu
  • Odpowiedz
@totrek: z kośćmi ptaków jest tak że ta siła jest rozkładana na poszczególne elementy układu kostnego, mamy tam rown z stawy które amortyzują. Fakt może być pełny odlew z jakiegoś materiału który będzie słabszy od rurki. Zgadzam się.
  • Odpowiedz
@Grzesio87: statystyki palących się aut mówię zdecydowanie coś innego. To auta spalinowe palą się częściej. I to nie z powodu większej ich ilości bo dane pokazujące ilość pożarów na 100000 aut też wskazują na rzadsze zapalony tesli niż aut spalinowych
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: mówisz o tym r-------y e21 z forum BMW. Robiłem research nie pękł pedał tylko mocowanie do podłogi pewnie przegniła podłoga na wylot ( )moze powiesz że pajonk kupił pedał gazu przeciął go i cyknal sobie fotkę w Tesli ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz