Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 928
Nie śpię, bo rozwieszam ogłoszenia! Chciałam zainspirować ludzi do zrobienia czegoś nowego lub przypomnieć o takich prostych radościach jak spacer po lesie. Każda karteczka to jakieś zadanie do wykonania lub (w drugiej wersji) inspirujący cytat. :3

#tworczoscwlasna #motywacja #warszawa #diy
bzduraa - Nie śpię, bo rozwieszam ogłoszenia! Chciałam zainspirować ludzi do zrobieni...

źródło: comment_L9ppobpOes061XRAvBl5WnyqTiUqJXFy.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wipok: a co ma problem bezdomności do tych ogłoszeń? To tak jakbym ja Ci powiedziała 'zamiast kupować sobie batona, mógłbyś kupić kanapkę bezdomnemu'. Każdy wydaje hajs na co ma ochotę.
  • Odpowiedz
Ja pierdzielę, pod takimi wpisami widać, ile piwniczaków tu żyje, negując każdą pozytywną inicjatywę. Nie widzą sensu zmieniać swojego smutnego życia. Ten hejt się z czegoś bierze i właśnie z jakiegoś niezadowolenia ze swojego życia, bo pozytywnie nastawiony, zadowolony ze swojego życia człowiek raczej nie hejtuje w internecie, zwyczajnie nie czuje takiej potrzeby, a jeśli już, to że tak powiem "scrolluje dalej".

Tutaj ludzie się czepiają dla samego czepiania.
  • Odpowiedz
@bzduraa: incele Cię zajebią XD taki zwyzywa p0lke na wykopie a idąc po cziperki kopnie bezdomnego kota potem załyczy coli i jak wróci przed monitor widzi taki post... i go c--j strzela, że różowa zaraża innych pozytywnym myśleniem. Czekam na nazwanie mnie spermiarzem i cuckiem XD
  • Odpowiedz
@bzduraa Popieram akcje i współczuje tym wszystkim smutnym ludziom, którzy narzekają na marnowanie papieru i bulwersowanie się, że karteczki mówią im co mają robić.
  • Odpowiedz