Wpis z mikrobloga

hejka mireczki! () pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zrobić w sprawie byłego nauczyciela homofoba, który dość ostro wyraża się o LGBT na chociażby swoim fb? dzisiaj kph wreszcie (lepiej późno niż wcale) wysłało prośbę o screeny, a po ich przeanalizowaniu stwierdzili, że są bardzo szkodliwe zwłaszcza dla młodych ludzi, dlatego wyślą pismo interwencyjne ( ) mały krok ale wierzę, że coś wskóra. co jak co ale szkoła i ludzie tworzący ją powinni zachowywać jakąś kulturę #lgbt #homoseksualizm
#teczowepaski
v.....a - hejka mireczki! (。◕‿‿◕。) pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zr...

źródło: comment_D4auZMrLOTLrJrI94U5hjwgHxafcnaLe.jpg

Pobierz
  • 67
@vgatka: U mnie był pewien nauczyciel, który wszędzie promieniował swoją prawicowością, również też właśnie na fb, gdzie dodawał do znajomych wielu swoich uczniów. Nie był zbytnio przez to lubiany przez innych nauczycieli, jak i dyrektora, którzy byli za tym, aby nauczyciel nie opowiadał się po żadnej stronie. Wiadomo prawnie nie można mu zakazać pisać takich rzeczy na fb (trochę szkoda), ale podstawiono go trochę pod ściane w szkole, porozmawiali z nim
@Vikingen: a czy on pisząc o LGBT jak o workach na śmieci nie #!$%@? się do czyjegoś życia? nie niszczy zwykłym ludziom dnia? pracujesz z młodymi ludźmi + masz z nimi kontakt na fb = powinieneś zachowywać jakąś kulturę. nauczyciel to zawód, w którym nawet twoje "prywatne życie" odbija się na innych i powinieneś mieć o tym świadomość podejmując się tego, bęcwale.
@vgatka: No tak, bo LGBT publicznie głosi swoje racje, on je neguje, a w jaki sposób to już jego sprawa. No to po co go dodajecie XD? No nie, jest kilka zawodów, które nawet prywatne życie zamienia w pracę dając wzór do naśladowania, a takim zawodem jest m.in prezydent czy wyżej postawiony obywatel kraju. Nauczyciel nie ma obowiązku zajmować się gówniakami, on ma je jedynie uczyć i opiekować się nimi w
@Vikingen: ale wiesz jakie są te posty? widziałeś je? to po co się w ogóle wypowiadasz, że "on je neguje"? typowy prawicowy rycerzyk-wykopek, musi się wypowiadać na tematy o których nie ma pojęcia xD i dobrze, że ty ustalasz co jest szkodliwe dla innych, a co nie, w każdym razie sprawa zgłoszona i się nie popłacz, bo kolejnemu homofobowi zabronili głosić te swoje poglądy, jak było z ikeą XD