Wpis z mikrobloga

hejka mireczki! () pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zrobić w sprawie byłego nauczyciela homofoba, który dość ostro wyraża się o LGBT na chociażby swoim fb? dzisiaj kph wreszcie (lepiej późno niż wcale) wysłało prośbę o screeny, a po ich przeanalizowaniu stwierdzili, że są bardzo szkodliwe zwłaszcza dla młodych ludzi, dlatego wyślą pismo interwencyjne ( ) mały krok ale wierzę, że coś wskóra. co jak co ale szkoła i ludzie tworzący ją powinni zachowywać jakąś kulturę #lgbt #homoseksualizm
#teczowepaski
v.....a - hejka mireczki! (。◕‿‿◕。) pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zr...

źródło: comment_D4auZMrLOTLrJrI94U5hjwgHxafcnaLe.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • 16
@vgatka taka ma chlop opinie i moze ja wyrażać o ile nie łamie prawa czyli nie nawolijw do jakichś działań. Chcesz go zmusić zeby libil homo czy jak. Wogole co to za #!$%@?. Jak nie lubie homo to nalezy mi sie jakas kara? Ja bardzo nie lubie glupich ludzi to sa normalni debile. Tak tak jestem głupofobem.
  • Odpowiedz
@Myslim: Uwielbiam Twój przykład, jakoś nie potrafiłem przetłumaczyć komuś z IQ poniżej średniej, że w wolnym kraju można wyrażać swoją opinie otwarcie publicznie bez przeszkód, ale no nauczyciel wstawił jedynke i trzeba mu uprzykrzyć życie wysyłając zgłoszenie do jakiegoś gówno fanpage, który jedynie czym powinien się zajmować to zbieraniem ogórków dla szwabów
  • Odpowiedz
@Vikingen: jak ktoś Cie nazwie śmieciem albo idiotą, to nie miej pretensji bo przecież, tak jak napisałeś każdy ma swoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś obraża inne osoby, a do tego publicznie, to osoba urażona ma prawo to zgłosić odpowienim służbom/organizacjom. Nie ważne czy chodzi o LGBT, czy kogoś innego, a nauczyciel z racji wykonywanego zawodu powinien trzymać się podstawowych standardów.
  • Odpowiedz
@gtk90: Przecież nie mam pretensji, nie interesuje mnie opinia innych ludzi zresztą jak większość inteligentnych ludzi, tylko imbecyle się przejmują zdaniem innych i dają się baitować jak dzieciaczki.

Nom i co służby z tym zrobią? halo policja proszę przyjechać na fejsbuka obrażajo moją religie lgbt, nawet moi znajomi z policji się śmieją z tych odmieńców kek
  • Odpowiedz
@gtk90: Pracujesz w policji? Nie wydaje mi się, za część od roweru, debila czy kretyna policja nic nie zrobi, chyba, że byłyby to groźby karalne albo namawianie do nienawiści
  • Odpowiedz
@Vikingen: młodzi ludzie przejmują się zdaniem innych, jakiś uczeń może np poczuć się gnębiony przez tego nauczyciela i mogą go #!$%@?ć z roboty
  • Odpowiedz
  • 0
@gtk90 Obrażać może. Co najwyżej osoba pokrzywdzona może mu wytoczyć proces z cywilnego i tyle. Nie moze nawoływać do przestepstwa czyli np. do pobicia obrabowania zabijstwa tej osoby. Patrz ja Ci teraz mówię ze jestes debilem i robię to ma oczach calego wykopu. Pojdziesz za to do sądu? Jesli powiem, że homo to zboczency to ich obrażam czy nie? Jedych obraża mówienie na nich debilu, a innych jak ktoś powie im
  • Odpowiedz
  • 0
@gtk90 Obrażaniem nie lamiesz prawa. A to, że ktoś cie pozwie to tylko dlatego, ze poczul sie obrażony, a nie że zlamales prawo eh.
  • Odpowiedz
@Vikingen: @Myslim: @sz__po: powtórzę - jesteś nauczycielem MUSISZ zachowywać jakąś kulturę, poza szkołą i w niej. i to nie tyczy się nawet tylko nauczycieli, szkoły każą uczniów, gdy coś odpieprzają poza nią. tak było jest i będzie. dlaczego więc nie zgłosić nauczyciela, który propaguje nienawiść? nie muszę wstawiać żadnych screenów i wam coś udowadniać, wystarczy, że zrobiła to jedna organizacja (która nie jest jakim fanpejdżem) i
  • Odpowiedz
  • 4
@vgatka Sluchaj w każdej chwili moge Ci napluć w twarz i nie zlame żadnego prawa czy to to rozumisz? To nie jest napaść pobicie etc. I uważam, że nauczyciel ma prawo do swojej opini na jaki chce temat i to jego sprawa. Co to znaczy propagować nienawiść? To, że napisze na FB, ze homo to dewianci i sie ich brzydze to jest namawianie do nienawiści? Jesli tak to w jaki sposób?
  • Odpowiedz
no tak, łatwo się gada, że lepiej się nie wciskać komuś w życie, kiedy jesteś białym hetero mężczyzną( ͡º ͜ʖ͡º)

@vgatka ja #!$%@? serio? tylko pokazałaś, że jesteś łykającym wszelkie gówno z zachodu dzbanem, co to za w ogóle argument o białym hetero mężczyźnie gdy mieszkasz w Polsce która jest w 99,9% biała? XD serio ktoś tu ma jakieś przywileje ze względu na kolor skóry? XDDD
  • Odpowiedz
@ediz4: @Myslim: nie muszę nic udowadniać, zajęły się tym jakieś organy, które podejmą adekwatne do wpisów działania ;) a wy miejcie sobie ból dupy, bo homofobia w tym kraju zaczyna być w pewnym sensie karania i zasłaniajcie się swoim przygłupim obnoszeniem się "wolnością słowa" i "prawem do opinii"
  • Odpowiedz
@Myslim: to co napisałeś to jest totalna głupota, świat się zmienia w kierunku LGBT, bo ludzie ufają nauce (która jest po stronie LGBT) więc to nie żadna "walka z wiatrakami" XD nie wiem po co wciskasz tu jakąś edukację seksualną. normalnych ludzi to odrzuca? chyba wasze środowiska mocno prawicowe, gdzie nawet widok tęczy was odrzuca i skłania do płaczu o "ideologię LGBT" XD liczyłam na normalną dyskusję, ale tutaj tak
  • Odpowiedz