Wpis z mikrobloga

hejka mireczki! () pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zrobić w sprawie byłego nauczyciela homofoba, który dość ostro wyraża się o LGBT na chociażby swoim fb? dzisiaj kph wreszcie (lepiej późno niż wcale) wysłało prośbę o screeny, a po ich przeanalizowaniu stwierdzili, że są bardzo szkodliwe zwłaszcza dla młodych ludzi, dlatego wyślą pismo interwencyjne ( ) mały krok ale wierzę, że coś wskóra. co jak co ale szkoła i ludzie tworzący ją powinni zachowywać jakąś kulturę #lgbt #homoseksualizm
#teczowepaski
v.....a - hejka mireczki! (。◕‿‿◕。) pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zr...

źródło: comment_D4auZMrLOTLrJrI94U5hjwgHxafcnaLe.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@vgatka: porównujesz nauczycieli do uczniów? Wiesz czemu każą uczniów poza szkołą? Bo Twoja mamusia oddaje Cię w ręce szkoły, byś nabrała wiedzy, a nie się demoralizowała, naganna do dziennika to dużo? Niektórzy ludzie idą do więzienia by przemyśleli swoje zachowanie na 10 lat, za chociażby większe kradzieże, Ty dostajesz naganne do dziennika, bo zamiast się uczyć to demoralizujesz bo np. palisz, co jest nielegalne btw przed 18 rokiem życia, jeżeli
  • Odpowiedz
  • 5
@vgatka Jak sie zmienia ten swiat? Oprócz tych parad dla wykolejeńcow i poparcia wśród politykow lewej strony wzamian za wasze glosy? To, ze wszelkie firmy bojące sie pozwu ogłaszają wszem i wobec, ze sa tolerancyjni wobec wszelkiej orientacji? To, ze próbujesz komus zniszczyć życie bo napisał coś co o homo, a Tobie sie to nie spodobało? To jest ta zmiana świata? Nie rozmieszaj mnie prosze. To jest zastraszanie. Chcecie siła i
  • Odpowiedz
@Myslim: Mogłeś sobie darować to "amen", jeszcze ją obrazisz i pomyśli, że kościół Ci wmówił iż homo jest złe i zaraz pod blokiem będziesz stać i baseballem kamyki w jej okno odbijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vgatka:

nie muszę nic udowadniać, zajęły się tym jakieś organy, które podejmą adekwatne do wpisów działania ;)


Odpowiednie organy xD - organizacja założona przez Rafała Gawła skazanego za
  • Odpowiedz
@Vikingen nie do końca. #!$%@?ąc od sytuacji to nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i swoją postawą musi godnie reprezentować zajmowane stanowisko. To nie jest tak, że o 16 wychodzi ze szkoły i elo. Dlatego też nie powinno się umieszczać takich wpisów na FB lub nie dodawać uczniów do znajomych. Gdyby wygłaszał swoje opinie w domu czy w pubie przy piwie że znajomymi to ok, ale gdy umieszcza to na fejsie staje się
  • Odpowiedz
@Myslim: akceptacja rośnie wraz z wiedzą społeczeństwa i pokazywaniem, że to normalni ludzie. Dewiantami są takie indywidua jak ty, chore z nienawiści. I tak, tacy jak ty powinni żyć w strachu. Tak jak każdy kto chce łamać prawo lub uprzykrza innym życie.
  • Odpowiedz
@vgatka: > świat się zmienia w kierunku LGBT, bo ludzie ufają nauce (która jest po stronie LGBT) więc to nie żadna "walka z wiatrakami" XD

Powiem tak: pod względem poziomu sprania mózgu dostosowałaś się do swojego nauczyciela. Jedynie zwrot wektora masz w drugą stronę, więc wyczuwam, że u belfra TVP motzno, a u ciebie netflix. Żyjesz sobie w banieczce wyimaginowanych problemów i oby tak dalej, bo to dużo lepsze niż
  • Odpowiedz
  • 1
@szybki_zuk Ale to Ty mi uprzykrzasz życie zmuszając mnie do lubienia czegoś czego nie lubię. Marzy Ci sie utopia w której jak ktoś nie lubi homo to go powinno sie karać? Co ? Chcialbys tak? Ehh to wasza tolerancja. Smiac mi sie chce.
Ps. Normalni ludzie nie chodzą na parady poprzebierani za #!$%@? wie kogo i nie eksponują swojjej seksualności. Kogo to obchodzi co wy tam ze soba robicie? Nikogo. Ale
  • Odpowiedz
@vgatka: Tego jegomościa też przy okazji zgłoś. Jest wykładowcą na UW. Sprawdźcie kanał na YT - jej perfekcyjność.
W jednym z wywiadów powiedział:

Ja, dla przykładu, jestem transem i pedofilem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie. No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na
fiveoglock - @vgatka: Tego jegomościa też przy okazji zgłoś. Jest wykładowcą na UW. S...

źródło: comment_UughULAhR1Kl2xlBvGOpA2JGcGaj06hC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vgatka: zastanawiam się czy idziemy właśnie w kierunku safe spaces. Cytowałaś gdzieś co wypisywał? Bo naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
  • Odpowiedz
@fiveoglock: możesz spać spokojnie

A więc to, co pisali o Panu – że sam przyznał się Pan do bycia pedofilem – to nieprawda?

Od dłuższego czasu tłumaczę, że pewni ludzie mają problem z odróżnieniem rzeczywistości od tego, co się dzieje w dyskursie w tym na moim blogu. Sprawa, o której mowa, to nie tylko kwestia niezrozumienia mojego przekazu. Część z tego, co niby było cytatem i miało świadczyć o moich
  • Odpowiedz