Wpis z mikrobloga

hejka mireczki! () pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zrobić w sprawie byłego nauczyciela homofoba, który dość ostro wyraża się o LGBT na chociażby swoim fb? dzisiaj kph wreszcie (lepiej późno niż wcale) wysłało prośbę o screeny, a po ich przeanalizowaniu stwierdzili, że są bardzo szkodliwe zwłaszcza dla młodych ludzi, dlatego wyślą pismo interwencyjne ( ) mały krok ale wierzę, że coś wskóra. co jak co ale szkoła i ludzie tworzący ją powinni zachowywać jakąś kulturę #lgbt #homoseksualizm
#teczowepaski
v.....a - hejka mireczki! (。◕‿‿◕。) pamiętacie jak jakiś czas temu pytałam, co mogę zr...

źródło: comment_D4auZMrLOTLrJrI94U5hjwgHxafcnaLe.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Myslim: Po pierwsze to odpowiadasz sam sobie a nie komuś. Po drugie nikt nie chce, żebyś kochał LGBT, ale żebyś ty i tobie podobni nie dehumenizowali ich bo uwaga są LUDZMI. Po trzecie nigdy nie byłeś na marszu równości to nie masz pojęcia ile osób chodzi tam przebranych. Po czwarte nie wiem po co komu cos zdradzasz jak ma się zachowywać skoro ci nie zależy na tym środowisku. Chyba zdajesz
  • Odpowiedz
@Myslim: nie zmuszam cię do lubienia. Możesz nie lubić, tylko się z tym nie o nos, bo uorzykrzasz wtedy życie innym. Z resztą nie chodzi o samo nielubienie a kłamstwa i nienawiść. Pomysł ze jesteś Polakiem za granicą i nie masz równych praw, straszy się że Polacy demoralizuja społeczeństwo, są dewiantami, pedofilami, zniszczą cywilizacje, są opluwani itd.

Co to w ogóle znaczy "nie lubi homo"? Jak to się wg ciebie
  • Odpowiedz