Wpis z mikrobloga

@Sommi Raczej w pracy docelowej sprawdzasz środowisko pracy i takie sytuacje nie mają miejsca.

Kto normalny w pracy z którą wiąże przyszłość pozwalałby na takie zachowanie? Od razu by ją zmienił.

@memory Jak pracujesz rok w takich warunkach to dyscyplinarka to twój najmniejszy problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Semigod: jeśli nie masz dowodów typu nagrania, screeny rozmów itd. to lepiej się o mobbing nie bij, bo trudno to udowodnić.
  • Odpowiedz
@mpwiedzmix pracowalem w kilku miedzynarodowych korpo,rowniez w konsultingu. Maja w------e na swiadectwa pracy.A wiesz dlaczego bo wiele ogarnietych osob pracuje na B2B. Owszem swiadectwo pracy moze sluzyc do wliczenia dni urlopu, ale nie musi bo mozesz sobie wynegocjowac warunki indywidualnie. Ja mam obecnie 32 dni urlopu platnego i zadne swiadectwo pracy nie jest mi do tego potrzebne.
  • Odpowiedz
@Mallow: każdy kto prowadzi firmę wie jakie ma prawa i obowiązki najczęściej pracownicy widzą tylko swoje prawa i uważają że pracodawca nie ma żadnych, a szczególnie pracownicy z tego portalu
  • Odpowiedz
i w świadectwie pracy będzie info, że to pracodawcy Ty się nie podobałeś a nie na odwròt.


@mpwiedzmix: xD
Widziałaś kiedyś na oczy świadectwo pracy? Sprawdź sobie jakie informacje zawiera zanim znowu zaczniesz pieprzyć głupoty.
  • Odpowiedz